Головна > Документи > Засідання Круглого столу 8 скликання

Повідомлення

Перейти до розділу
18 вересня 13:53
Щодо відміни засідання Комітету докладніше
17 вересня 13:52
Інформація про зміни у проведенні засіданні Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. докладніше
17 вересня 09:59
18 вересня 2019 року відбудеться засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. докладніше
19 вересня 17:41
В Комітеті відбулось засідання Робочої групи. докладніше
12 вересня 12:20
Інформаційне повідомлення. Засідання Комітету 10-11.09.2019 року. докладніше
06 вересня 12:56
Привітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! докладніше
03 вересня 15:31
Інформаційне повідомлення. Засідання Комітету 03.09.2019 року. докладніше
30 серпня 15:15
Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг провів перше організаційне засідання. докладніше
01 липня 14:14
Перший заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. докладніше
04 червня 16:57
Засідання Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. докладніше
16 травня 09:47
Член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки народний депутат України Мартовицький А.В. провів прийом громадян. докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Засідання Круглого столу 8 скликання

08 вересня 2016, 11:10

Круглий стіл на тему: «Щодо реформ в енергетиці в 2015 році». 18 лютого 2015 року.

СПИСОК

                                  учасників Круглого столу на тему:

 «Щодо реформ в енергетиці в 2015 році»

 

18 лютого 2015 року                                                                           м. Київ

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

 

 

1.ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

Адміністрація Президента України

1

Опімах Роман

Координатор реформ

Секретаріат Кабінету Міністрів України

2

Волобуєв Василь Олександрович

Головний спеціаліст

3

Дячик В’ячеслав Іванович

Головний спеціаліст

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

4

Светелік Олександр Дмитрович

Заступник Міністра

Міністерство фінансів

5

Овчаренко Віктор Петрович

Заступник директора Департаменту податкової та митної політики

Міністерство економіки економічного розвитку і торгівлі України

6

Фомічева Ірина Олександрівна

 

Заступник начальника відділу економіки паливно-енергетичного сектору, департаменту промислової політики та розвитку ринків

7

Бойков Дмитро Олегович

 

Головний спеціаліст відділу економіки паливно-енергетичного сектору, департаменту промислової політики та розвитку ринків

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

8

Тронь Олександр Якович

Директор департаменту 

9

Заїка Таїсія Миколаївна

Головний спеціаліст

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

10

Вовк Дмитро Володимирович

В.о. Голови НКРЕКП

11

Євдокімов Володимир Анатолійович

Член НКРЕКП

Державна служба геології та надр України

12

Бурлуцький Микола Семенович 

 

13

Мартиненко Іван Іванович

 

14

Флоре Наталія Василівна

 

 

 

2.ПОСОЛЬСТВА, ПРЕДСТАВНИЦТВА

Посольство США

15

Аріна Коваленко 

 

16

Оксана Сухіна  

 

17

Мирослава Мирцало

 

18

Джеймс Линдлі (James Lindley)

 

Посольство Канади

19

Стівен Поттер (Stephen Potter)

 

20

Женг Жанг (Zheng Zhang)

 

Посольство Данії

21

Кобченко Тетяна

 

Посольство Німеччини

22

Чоботова Євгенія

Відділ економіки та науки

23

Катя Куцея (Katja Kuceja)

 

Посольство Норвегії

24

Панкратов Дмитро

 

Посольство Польщі

25

Славомір Матушак (Slawomir Matuszak)

 

UNECE

26

Єлена Сантерс (Elena Santers) 

Відділ довкілля (Environmental division)

Представництво Європейського Союзу в Україні

27

Треттон Вальтер

 

Керівник відділу

28

Бандура Андрій Володимирович

Координатор сектору, енергетика газ, ядерна безпека

 

3. МІЖНАРОДНІ ФІНАНСОВІ ІНСТИТУЦІЇ

EBRD

29

Пол Шапіро (Paul Shapiro)

 

Export kredit fund

30

Йорген Боллсен (Jorgen Bollsen)

 

31

Торвальд Спенгард  (Thorvald Spanggaard)

 

32

Пятнова Марина

 

33

Кабатченко Олена

 

 

 

 

4. ОРГАНІЗАЦІЇ ТА УСТАНОВИ

Державне підприємство «Енергоринок»

34

Гнатюк Юрій Любомирович

Директор

35

Бойко Юрій Миколайович

Заступник директора з економіки та фінансів 

36

Гварішвілі Олексій Йосипович

Начальник департаменту перспективного розвитку

НАК «Нафтогаз України»

37

Коболєв Андрій Володимирович

Голова правління

38

Вітренко Юрій Юрійович

Директор з розвитку бізнесу

39

Демченко Таміла  Олександрівна

Заступник Начальника правового забезпечення 

40

Баданова

Єлизавета Вадимівна

Головний юрисконсульт Юридичного департаменту

НАК «Надра України»

41

Філатов Сергій Леонідович

Фінансовий директор

42

Максиминцев Максим Геннадійович

Заступник Голови правління

43

Климович Ярослав Ярославович

Голова правління

ДП НАЕК «Енергоатом»

44

Бедін Сергій Володимирович

Директор центру із впровадження нової моделі ринку - радник Президента 

45

Запайщиков Костянтин Володимирович

Радник Президента 

ПАТ «Укргазвидобування»

46

Нестеренко Олексій Григорович

Головний інженер

ГПУ «Полтавагазвидобування»

47

Кулаков Данило Олександрович

Директор філії

48

Вакуленко Михайло Володимирович

Заступник директора філії

49

Литовко Іван Васильович

Начальник виробничого відділу

ПАТ «Херсонгаз»

50

Зангієв Альберт Георгійович

 

ПАТ «Кременчукгаз»

51

Оксененко Богдан Вікторович

Голова правління

ПАТ «Карпатигаз»

52

Синюк Борис Борисович

Директор

ПАТ «Укртранснафта»

53

Шевченко Олександр Миколайович

Заст. начальника Управління зовнішньоекономічної діяльності

 

Європейська Бізнес Асоціація

54

 

Венгерович Юлія Тарасівна

 

Американська торгово-промислова палата

55

Качка Тарас Андрійович

В.о. Президента

56

Нарежнева Діна

Старший менеджер з питань стратегічного розвитку Американської торгівельної палати в Україні (енергетичний комплекс)

57

Кушіль Володимир

Менеджер з питань стратегічного розвитку (енергетичний комплекс)

58

Радченко Віталій

 

59

Згуря Анна

 

60

Мінчева Юлія

 

Shell

61

Грехем Тайлі (Graham Tiley)

 

62

Крикавський Олег Григорович

 

63

Черненко Володимир Миколайович

 

64

Давидова Марина Олександрівна

 

ENI

65

Луіджі Барберіс (Luigi Barberis)

 

66

Адамовська Ольга

 

Exxon Mobil

67

Приходько Юрій

 

ТОВ «Юрокейп Юкрейн»

68

ОБрайєн Пітер Джастін

Директор

69

Булка Вікторія Григорівна

Координатор проектів

Geo-Alliance

70

Кучменко Людмила

 

CMS Cameron McKenna

71

Радченко Віталій

 

72

Колвах Володимир

 

Hyatt regency Kyiv

73

Афанасієва Наталія

 

74

Куйбіда Зінаїда

 

GIDE LOYRETTE NOUEL

75

Юліан Рис (Dr.Julin Ries)

 

Sytnyk &Partners

76

Сокуров Артем

 

PPC

77

Палєнка Євген Андрійович

 

Kub-Gas

78

Дуглас Ешфорд (Douglas Ian Ashford)

 

79

Панчук Сергій  Іванович

 

Сіріус-1

80

Токар Олег

 

S.C. Electroutilaj S.A. (Румунія)

81

Щербан Октавіан

Голова Представництва

VS Energy International Ukraine

82

Джафарова Олена 

 

ТОВ «РВE Деа Україна» / RWE Dea Ukraine LLC

83

Сергеєва Вікторія Костянтинівна

 

ETI Україна

84

Курдибан Павло Миколайович

Директор

Шнейдер Електрик Україна

85

Крижанівський Олексій Миколайович

Директор

Істван

86

Майданик Даніїл

 

Електротехнічна компанія «АББ України»

87

Жданов Дмитро Євгенійович

Директор

ТОВ «Метан-Техносервіс»

88

Потоцкий Олександр

Директор

АО «Арцінгер»

89

Ільчук Марина Миколаївна

 

ТОВ «ЛНК»

90

Кругляков Станіслав Олександрович

Голова Ради директорів

91

Баннов Володимир Євстафійович

Директор

92

Данюк Дарія Вікторівна

Менеджер

Сократ інвестмент груп

93

Ліснічій  Константін

Генеральний директор

94

Левчук Владлен

Віце Президент

ДТЕК

96

Носулько Юлія

 

ТОВ «Нафтогазбудінформатика»

97

Уніговський Леонід Михайлович

Генеральний директор

ТОВ «ІМЕПАУЕР Менеджмент»

98

Гружинська Ольга Володимирівна

Менеджер

99

Довженко Олег Миколайович

Менеджер

Агентство інвестиційного менеджменту

100

Боднар Мирослав Омелянович

Директор департаменту

101

Курмаз Андрій Миколайович

Заступник директора департаменту

Діксі Груп

102

Ніцович Роман

Керівник програм

Центр досліджень енергетики

103

Малишевський Тарас

Керівник аналітичної служби

Національний інститут стратегічних досліджень

104

 Бобро Дмитро Геннадійович

Провідний науковий співробітник

Інститут енергозбереження і енергоменеджменту НТУУ КПІ 

105

Денисюк Сергій Петрович

Директор

106

Коцар Олег Вікторович

Доцент

 

Український центр енергетичних та політичних досліджень

ім. О. Разумкова

107

Омельченко Володимир Юрійович

Директор Енергетичних програм

Інститут суспільних досліджень

108

Панченко Володимир

Президент

109

Дем'янюк Віталій

Директор енергетичних програм  

Український Союз промисловців та підприємців  

110

Колмиков Юрій Миколайович

Голова комісії з розвитку енергетики та енергозбереження

Науково-технічний центр «Психея»

111

Сапєгін Сергій Віталійович

Директор

 

112

Філон Валерія Сергіївна

 

Асоціація підприємств будівництва та житлово-комунального господарства України

113

Горбачов Геннадій Володимирович

Голова

Асоціація «Надрокористувачі України»

114

Сторожев Роман Іванович

Президент

115

Лисенко Ніна

Прес-секретар

ГО «Міжнародний центр реформ»

116

Носель Олександр Юрійович

Директор

ГО «Easy Business»

117

Свідерська Аліна

 

Київський міжнародний енергетичний клуб «Q-club»

118

Діяк Іван Васильович

 

119

Мізіна Світлана Володимирівна

Керівник з коммунікацій

ГО «Союз учасників лібералізації газового ринку»

120

Яковлєва Марія

Президент  

121

Бакулін Олег

Радник Президента

ВГО «Енергетична асоціація України»

122

Котко Василь Григорович

Директор

Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України

123

Дупак Олександр Сергійович

Віце-президент

Програма «Молодіжна альтернатива»

124

Константинова Віра

 

Видання «Українська енергетика»

125

Тороп Вікторія

Редактор

 

5. ЕКСПЕРТИ

 

126

Нарбут Олександр Віталійович

Експерт

127

Спасокукотський Константин Львович

Експерт