Головна > Текстові публікації > Діяльність Комітету > Реєстрація Народних депутатів
Надрукувати Зменшити зону перегляду

Реєстрація Народних депутатів

25 березня 2019, 10:09

Реєстрація народних депутатів України на засіданнях Комітету за період VIII сесії.



 


10 сесія VIII скликання

 

Протоколи засідань Комітету

За сесію

За скликання

Народні депутати- члени Комітету

№61






 

Присут.

 

Відсут.

 

Присут.

 

Відсут.

Бандуров В.В.

+










Батенко Т.І.

-










Бєлькова О.В.

+










Богдан Р.Д.

+

 

 




 


 

 

Бондар М.Л.

+










Войціцька В.М.

+










Домбровський О.Г.

+










Звягільський Ю.Л.

-










Іоффе Ю.Я.

+










Кацер–Бучковська Н.В.

+










Клюєв С.П.

-










Кононенко І.В.

+










Ксенжук О.С.

+










Лівік О.П.

+










Лопушанський А.Я.

+










Мартовицький А.В.

+










Онищенко О.Р.

-










Підлісецький Л.Т.

-










Рябчин О.М.

+










Чижмарь Ю.В.

+










9 сесія VIII скликання

 

Протоколи засідань Комітету

За сесію

За скликання

Народні депутати- члени Комітету

№58

№59 №60


 

Присут.

 

Відсут.

 

Присут.

 

Відсут.

Бандуров В.В.

+

+ +


3
0
50
10

Батенко Т.І.

+

+ -



2
1
34
26

Бєлькова О.В.

+

+ +


3
0
57
3

Богдан Р.Д.

 -

 -

 +




 1

2

 12

 6

Бондар М.Л.

+

+ +


3
0
58
2

Войціцька В.М.

+

-
+


2
1
45
15

Домбровський О.Г.

+

+ +


3
0
54
6

Звягільський Ю.Л.

-

-
+


1
2
15
45

Іоффе Ю.Я.

+

+ +


3
0
40
20

Кацер–Бучковська Н.В.

+

+ +


3
0
41
19

Клюєв С.П.

-

-
-



0
3
5
55

Кононенко І.В.

+

+ +


3
0
24
36

Ксенжук О.С.

-

+ +


2
1
40
20

Лівік О.П.

+

+ +


3
0
47
13

Лопушанський А.Я.

-

+ -



1
2
44
16

Мартовицький А.В.

+

+ +


3
0
50
10

Онищенко О.Р.

-

-
-



0
3
17
43

Підлісецький Л.Т.

-

-
+


1
2
55
5

Рябчин О.М.

+

-
+


2
1
55
5

Чижмарь Ю.В.

-

-
+


1
2
40
20


8 сесія VIII скликання

 

Протоколи засідань Комітету

За сесію

За скликання

Народні депутати- члени Комітету

№52

№53

№54

№55

№56 №57

 

Присут.

 

Відсут.

 

Присут.

 

Відсут.

Бандуров В.В.

+

+

+

+

+ + 6
0
47
10

Батенко Т.І.

-

-

-

-

+ + 2
4
32
25

Бєлькова О.В.

+

+

+

+

-
+ 5
1
54
3

Богдан Р.Д.

 +

 +

 +

 +

 -

 +

 5

 1

 11

 4

Бондар М.Л.

+

+

+

+

+ + 6
0
55
2

Войціцька В.М.

-

+

-

+

+ + 4
2
43
14

Домбровський О.Г.

+

+

+

+

-
+ 5
1
51
6

Звягільський Ю.Л.

+

-

-

-

-
-
1
5
14
43

Іоффе Ю.Я.

+

-

+

+

+ + 5
1
37
20

Кацер–Бучковська Н.В.

+

-

+

-

-
-
2
4
38
19

Клюєв С.П.

-

-

-

-

-
-
0
6
5
52

Кононенко І.В.

-

-

-

-

+ -
1
5
21
36

Ксенжук О.С.

+

+

-

-

+ + 4
2
38
19

Лівік О.П.

+

+

-

+

+ + 5
1
44
13

Лопушанський А.Я.

+

+

+

-

+ + 5
1
43
14

Мартовицький А.В.

+

+

+

+

+ + 6
0
47
10

Онищенко О.Р.

-

-

-

-

-
-
0
6
17
40

Підлісецький Л.Т.

+

+

+

+

-
-
4
2
54
3

Рябчин О.М.

+

-

+

+

+ + 5
1
53
4

Чижмарь Ю.В.

+

+

-

+

+ -
4
2
39
18

 

7 сесія VIII скликання

 

Протоколи засідань Комітету

За сесію

За скликання

Народні депутати- члени Комітету

№49

№50

№51

 

Присут.

 

Відсут.

 

Присут.

 

Відсут.

Бандуров В.В.

+

-

+

2

1

41

10

Батенко Т.І.

+

+

+

3

0

30

21

Бєлькова О.В.

+

+

+

3

0

49

2

Богдан Р.Д.

 +

+

 +

 3

 0

 6

 3

Бондар М.Л.

+

+

+

3

0

49

2

Войціцька В.М.

+

-

+

2

1

39

12

Домбровський О.Г.

+

-

+

2

1

46

5

Звягільський Ю.Л.

-

-

-

0

3

13

38

Іоффе Ю.Я.

+

+

+

3

0

32

19

Кацер–Бучковська Н.В.

-

-

-

0

3

36

15

Клюєв С.П.

-

-

-

0

3

5

46

Кононенко І.В.

+

+

+

3

0

20

31

Ксенжук О.С.

-

+

+

2

1

34

17

Лівік О.П.

+

+

+

3

0

39

12

Лопушанський А.Я.

-

+

+

2

1

38

13

Мартовицький А.В.

+

+

-

2

1

41

10

Онищенко О.Р.

-

-

-

0

3

17

34

Підлісецький Л.Т.

+

+

+

3

0

50

1

Рябчин О.М.

+

+

+

3

0

48

3

Чижмарь Ю.В.

-

-

+

1

2

35

16




6 сесія VIII скликання

 

Протоколи засідань Комітету

За сесію

За скликання

Народні депутати- члени Комітету

№41

№42 №43 №44 №45 №46 №47 №48

 

Присут.

 

Відсут.

 

Присут.

 

Відсут.

Бандуров В.В.

+

+ + + - + + + 7
1
39
9

Батенко Т.І.

-

+ + + - + + -
5
3
27
21

Бєлькова О.В.

+

+ + + - + + + 7
1
46
2

Богдан Р.Д.

 

 

 +

 -

 -

 -

 +

 +

 3

 3

 3

 3

Бондар М.Л.

+

+ + + + + + + 8
0
46
2

Войціцька В.М.

-
- + + + + + + 6
2
37
11

Домбровський О.Г.

+

+ + + + + + + 8
0
44
4

Звягільський Ю.Л.

-

- - - + - -
+ 2
6
13
35

Іоффе Ю.Я.

+

+ + + + + -
+ 7
1
29
19

Кацер–Бучковська Н.В.

-

- + + - + -
-
3
5
36
12

Клюєв С.П.

-

- - - - - -
-
0
8
5
43

Кононенко І.В.

-

- + + - + + + 5
3
17
31

Ксенжук О.С.

-

+ - - + + + -
4
4
32
16

Лівік О.П.

+

+ + + + + + -
7
1
36
12

Лопушанський А.Я.

+

- + - + + + + 6
2
36
12

Мартовицький А.В.

+

+ - - + + + + 6
2
39
9

Онищенко О.Р.

-

- - - - - -
-
0
8
17
31

Підлісецький Л.Т.

+

+ + + + + + + 8
0
47
1

Рябчин О.М.

+

+ + + + + + + 8
0
45
3

Чижмарь Ю.В.

-

- - + + + + + 5 3 34 14

 

5 сесія VIII скликання

 

Протоколи засідань Комітету

За сесію

За скликання

Народні депутати- члени Комітету

 №35

 

 №36

№37

 №38

 №39

 №40

 

Присут.

 

Відсут.

 

Присут.

 

Відсут.

Бандуров В.В.

+

 +

 +

 -

 +

 +

 5

32 

Батенко Т.І.

+

 -

 -

 -

 +

 -

 2

22 

18 

Бєлькова О.В.

+

 +

 +

 +

 +

 +

 6

39 

Бондар М.Л.

+

 +

 +

+

 +

 -

 5

38 

Войціцька В.М.

+

 +

 +

 +

 +

 +

 6

31 

Домбровський О.Г.

+

 +

 +

 +

 +

 +

 6

36 

Звягільський Ю.Л.

-

 -

 -

 +

 -

 -

 1

11 

29 

Іоффе Ю.Я.

+

 +

 +

 +

 -

 +

 5

22 

18 

Кацер–Бучковська Н.В.