28 лютого 2018, 12:59

У Києві проходить щорічний Український енергетичний форум Інституту Адама Сміта.

Сьогодні у Києві проходить щорічний Український енергетичний форум Інституту Адама Сміта.

 

Серед спікерів форуму – представники законодавчої та виконавчої влади, керівники провідних підприємств галузі та міжнародні організації-партнери України.

 

В першій панелі Форуму виступив Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.
Парламентарій представив учасникам заходу своє бачення розвитку вітчизняного сектору енергетики в презентації “Законодавчий інжиніринг та ключові виклики в енергетиці України”.Народний депутат оприлюднив презентацію для ознайомлення на своїй сторінці у фейсбук та закликав долучатися до дискусій та обговорень проблем та перспектив розвитку української енергетики.

 

Ознайомитись із презентацією можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1djlQLOUg1vfEl3VVSkVQX9dmT-LApQJo/view

 

Нагадаємо, що Український енергетичний форум Інституту Адама Сміта – щорічна подія, яка проходить в Києві з 2010 року та збирає за обговоренням української енергетики провідних фахівців та представників галузі.  

Цього року Форум триватиме три дні - з 27 лютого по 01 березня.