02 квітня 2019, 15:30

В Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбулася робоча нарада з обговорення проблемних питань ринку електричної енергії.

Сьогодні, 2 квітня, в Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбулася робоча нарада з обговорення проблемних питань ринку електричної енергії та координації спільної роботи в рамках Координаційного центру із забезпечення запровадження нового ринку електроенергії.

За підсумками трьох місяців функціонування роздрібного ринку електроенергії члени Координаційного центру обговорили основні проблеми, що постають перед ними, зокрема, накопичення заборгованостей. Окрім того, не менш важливою темою стало питання проведення засідань Координаційного центру за особистої участі його членів. В результаті сьогоднішньої наради вирішили провести низку нарад із представниками місцевої влади, НКРЕКП та водоканалів щодо встановлення причин накопичення боргів та шляхів вирішення цієї проблеми.