Шановні друзі!
На офіційному сайті Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної   політики та ядерної безпеки ви отримаєте повну та актуальну  інформацію про діяльність нашого Комітету -  розроблені  та прийняті законопроекти, законодавчі ініціативи, плани роботи Комітету та архівні матеріали. докладніше

Повідомлення

Перейти до розділу
16 липня 17:00
Матеріали круглого столу на тему: «Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики» від 16 липня 2019 року докладніше
16 липня 12:27
16 липня 2019 року Комітет проводить Круглий стіл на тему: «Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики» докладніше
03 квітня 11:56
05 квітня 2019 року відбудеться засідання Міжвідомчої робочої групи з питань запровадження електро-акумулюючих систем та розробки механізму стимулювання їх будівництва та інтеграції у ОЕС. докладніше
01 липня 14:14
Перший заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія. докладніше
04 червня 16:57
Засідання Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. докладніше
16 травня 09:47
Член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки народний депутат України Мартовицький А.В. провів прийом громадян. докладніше
02 квітня 15:30
В Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбулася робоча нарада з обговорення проблемних питань ринку електричної енергії. докладніше
28 лютого 17:23
Американські партнери підтримують реформи в енергетичному секторі України. докладніше
15 лютого 12:49
Конструктивна співпраця: у Комітеті відбулася зустріч із партнерами з Великої Британії докладніше
07 лютого 15:45
ПОСТ-РЕЛІЗ Круглого столу на тему: «Роздрібний ринок електричної енергії України: перший місяць функціонування, виклики, проблеми та шляхи їх подолання» докладніше
26 грудня 17:04
18 грудня 2018 року у Києві проходив Інвестиційний Форум Україна-ЄС з відновлюваної енергетики. докладніше
24 листопада 2014, 13:15

№20

 

 

 

 

 

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу,

ядерної політики та ядерної безпеки

 

01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 5, тел. 255-26-62, факс 255-24-01

                                                                                                                                           

                                                                             20 

                                                                      

                                                                                           14         травня            14    

 

                                                                                       м. Київ

 

ГОЛОВУЄ:  Голова Комітету  Мартиненко М.В.

 

ПРИСУТНІ: члени Комітету Бандуров В.В., Васюник І.В., Гончаров А.Д., Зарубінський О.О.,  Іоффе Ю.Я., Ковач В.І., Корж П.П., Мирний О.Б., Рудьковський М.М., Пашинський С.В., Турманов В.І.

 

Працівники секретаріату Комітету: Дудкін О.М., Постніков С.М., Зенюк Л.О., Тимофієв П.В., Вдовенко В.Г., Бондаренко А.Ф., Кальченко М.В., Хала Д.О.

 

ВІДСУТНІ: Груба Г.І., Іванющенко Ю.В., Ковальчук В.А., Кунченко О.П., Кутовий В.Г., Лелюк О.В., Мармазов Є.В.,  Медяник В.Ю., Онищенко О.Р., Павелко А.В..

 

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ:

 

1. Про результати роботи робочої групи з підготовки проекту Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії" та про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії), Москаленко Я.М., Полочанінов В.Г., реєстр.№4596.

 

2. Проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди (Україна:Комплексна (Зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку, Президент України, реєстр.№0081.

 

3. Проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди між Україною як Гарантом та Європейським співтовариством з атомної енергії як Кредитором стосовно Угоди про механізм надання позики, розмір якої дорівнює 300 000 000 (триста мільйонам) євро, від 7 серпня 2013 року між Національною атомною енергогенеруючою компанією "Енергоатом" та Європейським співтовариством з атомної енергії на реалізацію проекту Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій, Президент України, реєстр.№0082.

 

4. Різне.

 

1.

 

ПРИСУТНІ: Рогозін О.Г. – член НКРЕ, Улида В.Ю. - заступник Міністра палива та енергетики України, Баринов М.О. – начальник управління Мінрегіонбуд України.

 

СЛУХАЛИ:

Інформацію Голови підкомітету з питань енергозбереження та нетрадиційних джерел енергії Ковача В.І. про результати роботи робочої групи з підготовки проекту Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії" та про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику"  (щодо   стимулювання   виробництва    електроенергії   з альтернативних    джерел  енергії),  Москаленко Я.М.,  Полочанінов  В.Г., реєстр. №4596.

 

 Виступили: Улида В.Ю., Рудьковський М.М., Рогозін О.Г., Зарубінський О.О.,  Іоффе Ю.Я., Мирний О.Б., Мартиненко М.В.

 

УХВАЛИЛИ:

Рекомендувати робочій групі підготувати для розгляду на наступному засіданні Комітету проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії".

 

 Рішення прийнято одноголосно.

 

2.

 

ПРИСУТНІ: Улида В.Ю. - заступник Міністра палива та енергетики України, Айсін А.А. -  Віце-президент НАЕК «Енергоатом»

 

СЛУХАЛИ:

Інформацію заступника Міністра палива та енергетики України Улиди В.Ю. щодо проекту Закону про ратифікацію Гарантійної угоди (Україна: Комплексна (Зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку, Президент України, реєстр.№0081.

 

 Виступили: Айсін А.А., Рудьковський М.М., Рогозін О.Г., бандуров В.В.,  Іоффе Ю.Я., Мартиненко М.В.

 

УХВАЛИЛИ:

 

1. Рекомендувати Комітету з питань європейської інтеграції внести проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди (Україна: Комплексна (Зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку, реєстр.№0081, на розгляд Верховної Ради України для ратифікації. 

2. Комітет висловлює застереження щодо недопущення приватизації НАЕК "Енергоатом" незважаючи на те, що Гарантійною угодою передбачається вжиття заходів щодо корпоратизації Позичальника.

 

 Рішення прийнято одноголосно.

 

3.

 

ПРИСУТНІ: Улида В.Ю. - заступник Міністра палива та енергетики України, Айсін А.А. -  Віце-президент НАЕК «Енергоатом»

 

СЛУХАЛИ:

Інформацію заступника Міністра палива та енергетики України Улиди В.Ю. щодо проекту Закону про ратифікацію Гарантійної угоди між Україною як Гарантом та Європейським співтовариством з атомної енергії як Кредитором стосовно Угоди про механізм надання позики, розмір якої дорівнює 300 000 000 (триста мільйонам) євро, від 7 серпня 2013 року між Національною атомною енергогенеруючою компанією "Енергоатом" та Європейським співтовариством з атомної енергії на реалізацію проекту Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій, Президент України, реєстр.№0082.

 

 Виступили: Айсін А.А., Рудьковський М.М., Рогозін О.Г., бандуров В.В.,  Іоффе Ю.Я., Мартиненко М.В.

 

УХВАЛИЛИ

1. Рекомендувати Комітету з питань європейської інтеграції внести проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди між Україною як Гарантом та Європейським співтовариством з атомної енергії як Кредитором стосовно Угоди про механізм надання позики, розмір якої дорівнює 300 000 000 (триста мільйонам) євро, від 7 серпня 2013 року між Національною атомною енергогенеруючою компанією "Енергоатом" та Європейським співтовариством з атомної енергії на реалізацію проекту Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій, реєстр.№0082, на розгляд Верховної Ради України для ратифікації. 

2. Комітет висловлює застереження щодо недопущення приватизації НАЕК "Енергоатом" незважаючи на те, що Гарантійною угодою передбачається вжиття заходів щодо корпоратизації Позичальника.

 

 Рішення прийнято одноголосно.

 

4. Різне

 

1.

 

СЛУХАЛИ: Інформацію Голови Комітету Мартиненка М.В.  про акредитацію при Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ТОВ ЛНК.

 

ВИРІШИЛИ: Акредитувати при Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ТОВ ЛНК.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

2.

 

СЛУХАЛИ: Інформацію Голови Комітету Мартиненка М.В.  щодо проведення 3 липня 2014 р. 2-ої зустрічі парламентарів держав - членів Енергетичного співтовариства.

 

ВИРІШИЛИ:

1.      Інформацію прийняти до відома.

2.      Секретаріату Комітету узагальнити пропозиції членів Комітету та надати для погодження Голові Комітету.

 

Рішення прийнято одноголосно.

 

 

Голова Комітету       М. МАРТИНЕНКО