Шановні друзі!
На офіційному сайті Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної   політики та ядерної безпеки ви отримаєте повну та актуальну  інформацію про діяльність нашого Комітету -  розроблені  та прийняті законопроекти, законодавчі ініціативи, плани роботи Комітету та архівні матеріали. докладніше

Повідомлення

Перейти до розділу
10 січня 16:07
ОГОЛОШЕННЯ про відкритий конкурс на зайняття посад членів Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. посилання...
05 січня 11:24
10 січня 2018р. відбудеться засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. посилання...
19 грудня 09:35
21 грудня 2017р. відбудеться засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. докладніше
18 січня 17:47
Олександр Домбровський: “Критично зношені основні фонди української енергетики потребують глибокої та системної модернізації” докладніше
18 січня 16:53
Відео трансляції прес-конференції на тему: «Україна та IRENA: перспективи співпраці з Міжнародним агентством з відновлюваних джерел енергії ». докладніше
18 січня 11:54
У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки функціонують робочі групи. докладніше
16 січня 17:51
18 січня у Києві, в ІА «Інтерфакс», відбудеться прес-конференція на тему: «Україна та IRENA: перспективи співпраці з Міжнародним агентством з відновлюваних джерел енергії ». докладніше
12 січня 12:03
Перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК Олександр Домбровський взяв участь у Форумі законодавців в рамках 8-ї Асамблеї IRENA. докладніше
22 грудня 13:26
Привітання З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА. докладніше
21 грудня 15:49
Парламентський Пленум Енергетичного Співтовариства затвердив Звіт щодо безпеки енергопостачання. докладніше
21 грудня 09:37
ПРЕС-РЕЛІЗ круглого столу від 18 грудня 2017 року. докладніше
06 липня 2015, 12:11

Склад підкомітетів

Назви та склад підкомітетів

Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу,

 ядерної політики та ядерної безпеки

(затверджено рішенням Комітету від 11.12.2014 р., протокол №2)

 

Підкомітет з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій:

1.     КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталя Володимирівна - Голова

2.     БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна

3.     РЯБЧИН Олексій Михайлович

4.     МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович

5.     ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович

 

Підкомітет з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки:

1.     БАНДУРОВ  Володимир Володимирович - Голова

2.     Домбровський  Олександр Георгійович

3.     ВОЙЦІЦЬКА Вікторія Михайлівна

4.     КСЕНЖУК Олександр Степанович 

5.     КЛЮЄВ Сергій Петрович

6.     ЛІВІК Олександр Петрович

7.     ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович

 

Підкомітет з питань електроенергетики та транспортування енергії:

1.     ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Лев Теофілович - Голова

2.     МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович

3.     КОНОНЕНКО Ігор Віталійович

4.     КСЕНЖУК Олександр Степанович

 

 

Підкомітет з питань нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії:

1.     ЛІВІК Олександр Петрович - Голова

2.     ЧИЖМАРЬ Юрій Васильович

3.     БАНДУРОВ Володимир Володимирович

4.     КЛЮЄВ Сергій Петрович

5.     КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталя Володимирівна

6.     МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович

 

Підкомітет з питань енергозбереження та енергоефективностi:

1.     РЯБЧИН Олексій Михайлович - Голова

2.     МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович

3.     БАНДУРОВ Володимир Володимирович

4.     КЛЮЄВ Сергій Петрович

5.     КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталя Володимирівна

 

Підкомітет з питань нафтової, нафторанспортної галузі та нафтопродуктозабезпечення:

1.     БАТЕНКО Тарас Іванович - Голова

2.     ВОЙЦІЦЬКА Вікторія Михайлівна

3.     ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович

4.     ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Лев Теофілович

 

 

Підкомітет з питань газової,  газотранспортної  галузі та політики газопостачання:

1.     ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович - Голова

2.     БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна

3.     ВОЙЦІЦЬКА Вікторія Михайлівна

4.     БАТЕНКО Тарас Іванович

5.     БОНДАР Михайло Леонтійович

6.     МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович

7.     ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович

8.     КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталя Володимирівна

9.     РЯБЧИН Олексій Михайлович

 

Підкомітет з питань вугільної промисловості;

1.                             БОНДАР Михайло Леонтійович – Голова

2.                             МАРТОВИЦЬКИЙ  Артур Володимирович

3.                             ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович

4.                             ІОФФЕ Юлій Якович