Шановні друзі!
На офіційному сайті Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної   політики та ядерної безпеки ви отримаєте повну та актуальну  інформацію про діяльність нашого Комітету -  розроблені  та прийняті законопроекти, законодавчі ініціативи, плани роботи Комітету та архівні матеріали. докладніше

Повідомлення

Перейти до розділу
14 лютого 14:28
21 лютого 2019 року відбудеться конференція на тему: «Аукціонна система підтримки відновлюваної електроенергетики в Україні» докладніше
30 січня 15:55
6 лютого 2019 року у Комітеті буде проведено Круглий стіл на тему: «Роздрібний ринок електричної енергії України: перший місяць функціонування, виклики, проблеми та шляхи їх подолання» докладніше
15 листопада 13:33
23 листопада 2018 року у Комітеті буде проведено Круглий стіл на тему: «Досягнення цілей газовидобутку до 2020 року. Чи всі можливості використано?» докладніше
20 лютого 13:47
Онлайн трансляція конференції на тему: «Аукціонна система підтримки відновлюваної електроенергетики в Україні». 21 лютого 2019 року, початок о 09:30. посилання...
15 лютого 12:49
Конструктивна співпраця: у Комітеті відбулася зустріч із партнерами з Великої Британії докладніше
07 лютого 15:45
ПОСТ-РЕЛІЗ Круглого столу на тему: «Роздрібний ринок електричної енергії України: перший місяць функціонування, виклики, проблеми та шляхи їх подолання» докладніше
26 грудня 17:04
18 грудня 2018 року у Києві проходив Інвестиційний Форум Україна-ЄС з відновлюваної енергетики. докладніше
20 грудня 14:34
ПОСТ-РЕЛІЗ від 19 грудня 2018 року. «Стала енергетика та охорона довкілля: «зелений» порядок денний для України». докладніше
27 листопада 14:07
ПОСТ-РЕЛІЗ круглого столу від 23 листопада 2018 року докладніше
30 жовтня 16:46
ПОСТ-РЕЛІЗ дискусії від 29 жовтня 2018 року докладніше
25 жовтня 14:16
23 жовтня, у Стокгольмі пройшов «Шведсько-український форум з біоенергетики 2018» докладніше
06 липня 2015, 12:11

Склад підкомітетів

Назви та склад підкомітетів

Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу,

 ядерної політики та ядерної безпеки

(затверджено рішенням Комітету від 11.12.2014 р., протокол №2)

 

Підкомітет з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій:

1.     КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталя Володимирівна - Голова

2.     БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна

3.     РЯБЧИН Олексій Михайлович

4.     МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович

5.     ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович

 

Підкомітет з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки:

1.     БАНДУРОВ  Володимир Володимирович - Голова

2.     Домбровський  Олександр Георгійович

3.     ВОЙЦІЦЬКА Вікторія Михайлівна

4.     КСЕНЖУК Олександр Степанович 

5.     КЛЮЄВ Сергій Петрович

6.     ЛІВІК Олександр Петрович

7.     ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович

 

Підкомітет з питань електроенергетики та транспортування енергії:

1.     ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Лев Теофілович - Голова

2.     МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович

3.     КОНОНЕНКО Ігор Віталійович

4.     КСЕНЖУК Олександр Степанович

 

 

Підкомітет з питань нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії:

1.     ЛІВІК Олександр Петрович - Голова

2.     ЧИЖМАРЬ Юрій Васильович

3.     БАНДУРОВ Володимир Володимирович

4.     КЛЮЄВ Сергій Петрович

5.     КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталя Володимирівна

6.     МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович

 

Підкомітет з питань енергозбереження та енергоефективностi:

1.     РЯБЧИН Олексій Михайлович - Голова

2.     МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович

3.     БАНДУРОВ Володимир Володимирович

4.     КЛЮЄВ Сергій Петрович

5.     КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталя Володимирівна

 

Підкомітет з питань нафтової, нафторанспортної галузі та нафтопродуктозабезпечення:

1.     БАТЕНКО Тарас Іванович - Голова

2.     ВОЙЦІЦЬКА Вікторія Михайлівна

3.     ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович

4.     ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Лев Теофілович

 

 

Підкомітет з питань газової,  газотранспортної  галузі та політики газопостачання:

1.     ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович - Голова

2.     БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна

3.     ВОЙЦІЦЬКА Вікторія Михайлівна

4.     БАТЕНКО Тарас Іванович

5.     БОНДАР Михайло Леонтійович

6.     МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович

7.     ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович

8.     КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталя Володимирівна

9.     РЯБЧИН Олексій Михайлович

 

Підкомітет з питань вугільної промисловості;

1.                             БОНДАР Михайло Леонтійович – Голова

2.                             МАРТОВИЦЬКИЙ  Артур Володимирович

3.                             ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович

4.                             ІОФФЕ Юлій Якович