09 квітня 16:15
Комітет рекомендує Верховній Раді підтримати у другому читанні законопроект щодо сертифікації оператора системи передачі докладніше
09 квітня 10:06
Онлайн трансляція засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Початок 09 квітня 2021 року о 14:30. посилання...
07 квітня 13:05
Комітет висловлює співчуття з приводу смерті Кальченка М.В. докладніше
26 березня 12:42
ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЄКТУ! посилання...
23 березня 12:24
25 березня 2021 року відбудеться онлайн засідання спільного круглого столу докладніше
19 березня 14:35
Вітаємо працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом! докладніше
18 березня 17:02
Створено робочу групу з підготовки стратегії розвитку водневої енергетики та водневої інфраструктури України докладніше
15 березня 13:25
Комітет висловлює співчуття з приводу смерті Вдовенка В. Г. докладніше
07 квітня 2021, 13:05

Комітет висловлює співчуття з приводу смерті Кальченка М.В.

Народні депутати України – члени Комітету та колектив секретаріату висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу раптової смерті Михайла Вікторовича Кальченка, колишнього головного консультанта секретаріату Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Трудовий шлях Михайла Вікторовича відзначений почесними знаками НАК «Нафтогаз України» I, II та III ступенів, почесною грамотою ВАТ «Укртранснафта», указом Президента присвоєно почесне звання заслуженого працівника промисловості України. Працював на різних посадах в системі підприємств нафтогазової та нафтопереробної галузі.

Михайло Вікторович мав два авторських свідоцтва та патент на винахід мастил для холодної обробки металів тиском, які були впроваджені у виробництво на металургійних комбінатах.

Михайло Вікторович займав активну життєву позицію в науковій та професійній діяльності, був надзвичайно високоморальною та порядною людиною.

В нашій пам’яті Михайло Вікторович назавжди залишиться прикладом для наслідування. Його професіоналізм буде мотивувати нас до розвитку та самовдосконалювання.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю.