17 вересня 11:40
Росія влаштувала цілеспрямований газовий шантаж Європі з метою запуску Північного потоку-2. докладніше
17 вересня 10:29
Онлайн трансляція засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. 17 вересня 2021 року початок о 12:00. посилання...
15 вересня 12:40
17 вересня 2021 року відбудеться обговорення поправок та пропозицій, викладених у порівняльній таблиці до проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії докладніше
10 вересня 16:38
Комітет вітає працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом! докладніше
10 вересня 11:06
На ринку електроенергії з’явився ціновий індикатив посилання...
09 вересня 15:54
Андрій Герус розповів, якими будуть тарифи цієї зими посилання...
09 вересня 13:47
Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт щодо розвитку виробництва біометану докладніше
27 серпня 12:15
Шановні шахтарі та ветерани шахтарської праці! докладніше
10 вересня 2021, 16:38

Комітет вітає працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом!

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг вітає працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом!

 

Впевнені, що завдяки вашому професіоналізму та відповідальному ставленню до справи, здійснюється цілеспрямований розвиток нафтогазового комплексу України. Ми високо цінуємо вашу роботу, адже від якості її виконання залежить енергетична незалежність нашої країни та стабільність промисловості.

 

Дякуємо кожному працівнику та кожному трудовому колективу за залученість до реформування нафтогазового комплексу відповідно до кращих європейських практик. Вже не один рік ми спільно працюємо над тим, аби такі поняття як «розвиток конкуренції» та «демонополізація» мали практичне застосування на газовому та нафтовому ринках.

 

Бажаємо успіхів та нових досягнень!