16 травня 2019, 09:47

Член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки народний депутат України Мартовицький А.В. провів прийом громадян.

 

Відповідно до графіку прийому громадян комітетами Верховної Ради України 15 травня 2019 року член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки народний депутат України Мартовицький А.В.  у приймальні Верховної Ради прийняв десятьох відвідувачів – мешканців Київської, Полтавської областей та м. Києва. Серед них – пенсіонери, особи з інвалідністю та безробітний.
Під час особистого прийому громадяни звертались стосовно проблем, які стосувались житлової сфери, діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України у енергетичній сфері, діяльності центральних органів виконавчої влади, фінансової, податкової, митної сфери, забезпечення, дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації, соціальної політики та соціального захисту населення.