16 липня 2019, 12:27 ( Комітет )

16 липня 2019 року Комітет проводить Круглий стіл на тему: «Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики»

 

16 липня 2019 року Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки проводить круглий стіл на тему: «Запуск оптового ринку електричної енергії: перші результати та виклики». Захід проводиться за участі представників Кабінету Міністрів України, профільних міністерств і відомств, Регулятора, представників суб’єктів ринку електричної енергії, міжнародних партнерів України, експертів в галузі енергетики, громадських організацій.

 

Завданням круглого столу є обговорення перших результатів запровадження з 1 липня 2019 року повномасштабного ринку електричної енергії (прямих договорів, сегментів ринку: ринку на добу наперед, внутрішньодобового ринку, балансуючого та ринку допоміжних послуг), передбачених Законом України «Про ринок електричної енергії», недоліків та прогалин, неочікуваних факторів та проблем, напрацювання пропозицій для удосконалення правовідносини у цій сфері.

 

Місце проведення: вул. Грушевського, 5, конференц-зал (вхід з вул. Грушевського, 18/2, 9 під’їзд). Реєстрація на захід розпочинається о 10.30.

Відповідальний за підготовку заходу – головний консультант секретаріату Комітету Вдовенко Віталій (044) 255-26-50

Зацікавлених до участі в заході просимо надавати свої пропозиції (до 2-х осіб від організації) на електронну пошту секретаріату Комітету: vdovenko@rada.gov.ua в термін до 12.07.2019р.