Текстові публікації - Нові надходження http://kompek.rada.gov.ua Верховна Рада України Парламент підтримав у першому читанні законопроект щодо сертифікації оператора системи передачі НЕК «Укренерго» http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74088.html Fri, 19 Feb 2021 13:39:18 GMT П Л А Н роботи Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг на період четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання http://kompek.rada.gov.ua/news/dijalnist9skl/plany_pb9skl/74087.html Wed, 17 Feb 2021 16:05:34 GMT Календарний план проведення засідань Комітету http://kompek.rada.gov.ua/news/dijalnist9skl/72962.html Thu, 11 Feb 2021 13:19:23 GMT Стан розгляду законопроектів. http://kompek.rada.gov.ua/news/Zk_ty/stan_zakon/73792.html Thu, 11 Feb 2021 13:08:28 GMT Андрій Герус: дефіцит вугілля на складах ТЕС компенсуємо іншими джерелами - електроенергія у всіх буде http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74083.html Tue, 09 Feb 2021 18:05:59 GMT Зареєстровано законопроект, який спрощує процедуру приєднання до електромереж http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74081.html Fri, 05 Feb 2021 12:59:25 GMT Імпорт електроенергії допомагає збалансувати енергосистему України – Андрій Герус (відео) http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74080.html Tue, 02 Feb 2021 12:40:33 GMT Ухвалено Закон про компенсацію витрат на електроопалення http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74079.html Fri, 29 Jan 2021 13:47:33 GMT Результати засідання Комітету 27 січня 2021 року http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74074.html Wed, 27 Jan 2021 18:18:08 GMT Розвиток конкуренції забезпечить справедливі ціни на газ - Андрій Герус http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74066.html Tue, 19 Jan 2021 17:28:44 GMT Андрій Герус про запровадження державного регулювання ціни на газ http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74065.html Thu, 14 Jan 2021 15:21:49 GMT Секретаріат Комітету http://kompek.rada.gov.ua/news/Pro_komitet/72921.html Mon, 11 Jan 2021 12:15:51 GMT Законопроєкт "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо спрощення земельних відносин, запровадження механізму єдиного вікна з метою узгодження проектної документації на будівництво, реконструкцію та/або технічне переоснащення електричних мереж зовнішнього електрозабезпечення електроустановок замовника" http://kompek.rada.gov.ua/news/Zk_ty/Ob_zp/74062.html Tue, 05 Jan 2021 09:57:57 GMT З Новим Роком та Різдвом Христовим! http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74061.html Thu, 31 Dec 2020 11:20:56 GMT Вітаємо Кальченка М.В. з почесним званням «Заслужений працівник промисловості України»! http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74058.html Tue, 29 Dec 2020 12:11:54 GMT Директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства презентував Комітету щорічний звіт щодо впровадження реформ в енергетичній галузі http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74053.html Mon, 07 Dec 2020 14:35:46 GMT Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» (р. №2458). http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74052.html Thu, 03 Dec 2020 16:55:39 GMT Результати засідання Комітету 27.11.2020 р. http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74051.html Mon, 30 Nov 2020 09:34:33 GMT Андрій Герус озвучив ТОП-3 пріоритети у сфері енергетики на 2021 рік http://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74050.html Thu, 26 Nov 2020 16:15:12 GMT Секретаріат http://kompek.rada.gov.ua/news/Kontakt/72961.html Tue, 17 Nov 2020 15:29:02 GMT