Текстові публікації - Нові надходження https://kompek.rada.gov.ua Верховна Рада України Скільки нафти Європейський Союз імпортує з росії? https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74398.html Wed, 10 Aug 2022 17:01:59 GMT США та ЄС закликають росію припинити усі військові операції навколо ядерних об'єктів в Україні https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74397.html Tue, 09 Aug 2022 17:39:18 GMT Країни ЄС зобов’язались скоротити попит на газ на 15% вже цієї зими https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74395.html Mon, 08 Aug 2022 14:36:53 GMT росія використовує ЗАЕС як щит від військових операцій ЗСУ - Американське ядерне товариство https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74394.html Fri, 05 Aug 2022 15:16:26 GMT Країна готується до опалювального сезону, але є труднощі з підготовкою в регіонах, де йдуть бойові дії – Андрій Герус [відео] https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74392.html Thu, 04 Aug 2022 16:11:17 GMT Олаф Шольц: кремль не має підстав для скорочення постачання газу до Європи, це спекуляція з метою зняття санкцій https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74391.html Wed, 03 Aug 2022 16:08:07 GMT У енергетичній кризі Європи винна росія, яка використовує енергоресурси як зброю – Жозеп Боррель https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74388.html Tue, 02 Aug 2022 17:09:33 GMT В Євросоюзі від сьогодні діє ембарго на імпорт російського вугілля https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74387.html Mon, 01 Aug 2022 14:10:34 GMT Парламент запровадив мораторій на підвищення цін на газ і тепло https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74365.html Fri, 29 Jul 2022 13:33:32 GMT Примусове стягнення боргів населення за компослуги під час війни заборонено https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74380.html Wed, 27 Jul 2022 16:25:12 GMT ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ продовження засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Початок 27 липня 2022 року о 16:30 https://kompek.rada.gov.ua/news/announcements/74304.html Wed, 27 Jul 2022 15:07:45 GMT ЄС може подвоїти імпорт української електроенергії https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74381.html Wed, 27 Jul 2022 13:10:52 GMT Андрій Герус: посилення санкцій – єдина правильна відповідь на газовий шантаж росії https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74375.html Tue, 26 Jul 2022 14:55:15 GMT Президент підписав Закон щодо врегулювання продажу електроенергії та Закон щодо відтермінування переходу на кіловат-години у розрахунках за газ https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74372.html Mon, 25 Jul 2022 14:41:38 GMT Німеччина проти введення в експлуатацію газопроводу «Північний потік-2» https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74370.html Fri, 22 Jul 2022 13:46:33 GMT Британія забороняє імпорт російських енергоресурсів https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74369.html Thu, 21 Jul 2022 14:37:22 GMT ЄС планує скоротити споживання російського газу на 15% після нових заяв путіна https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74368.html Wed, 20 Jul 2022 16:36:29 GMT Де Україна купуватиме газ на зиму та чи збережеться в умовах війни рівень власного видобутку? https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74366.html Tue, 19 Jul 2022 10:50:31 GMT Комітет підготував важливий законопроект для підготовки до опалювального сезону – Андрій Герус [відео] https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74364.html Mon, 18 Jul 2022 13:28:26 GMT ЄС готує план заходів на випадок імовірної зупинки постачання газу росією https://kompek.rada.gov.ua/news/main_news/74361.html Thu, 14 Jul 2022 16:23:41 GMT