27 травня 16:11
27 травня 2020 року відбувся підкомітет з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання. докладніше
22 травня 15:16
Пост-реліз підкомітету від 22 травня 2020 року. докладніше
21 травня 14:36
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ! посилання...
21 травня 11:32
В Комітеті відбулась робоча нарада щодо доопрацювання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії", р.№3199. посилання...
20 травня 14:30
20 травня ц.р. Верховною Радою України прийнято за основу в редакції, запропонованій Комітетом, законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг. докладніше
20 травня 14:05
19 травня 2020 року Верховною Радою України було прийнято Закон про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки використання ядерної енергії. докладніше
20 травня 10:22
Пост реліз про засідання Підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання. 19 травня 2020 року. докладніше
13 травня 09:55
Інформаційне повідомлення. Засідання Комітету 12.05.2020 року. докладніше
Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
26 квітня 2018, 16:33

Конкурсна Комісія НКРЕКП запрошує на другу співбесіду.

Список кандидатів

Час співбесіди

7 травня 2018 року

 

1.     Борисенко Андрій Володимирович

10.00

2.     Горкуценко Костянтин Олександрович

10.30

3.     Корібут Ярослав Олегович

11.00

4.     Костюшко Олег Петрович

11.30

5.     Петриковець Костянтин Яковлевич

12.00

Перерва

 

6.     Письменна Уляна Євгеніївна

14.00

7.      Магда Олексій Іванович

14.30

8.     Майстренко Олександр Володимирович

15.00

9.     Машляківський Руслан Леонідович

15.30

10. Немчинов Максим Олександрович

16.00

8 травня  2018 року

 

11. Олефір Дмитро Олександрович

10.00

12. Пастухов Іван Анатолійович

10.30

13.      Петренко Тетяна  Вікторівна

11.00

14. Лазоренко Віталій Миколайович

11.30

15. Поліщук Віктор Петрович

12.00

Перерва

 

16. Ращупкін Олександр Анатолійович

14.00

17. Рожанська Ірина В’ячеславівна

14.30

18. Людмирський Валерій Маркович

15.00

19. Сарамага Роман Костянтинович

15.30

20. Цаплін Валерій Іванович

16.00