30 листопада 09:34
Результати засідання Комітету 27.11.2020 р. докладніше
27 листопада 09:44
Онлайн трансляція засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Початок 27 листопада 2020 року о 13:30. посилання...
26 листопада 16:15
Андрій Герус озвучив ТОП-3 пріоритети у сфері енергетики на 2021 рік докладніше
29 жовтня 16:13
Інформаційне повідомлення. Результати засідання Комітету 29.10.2020 р. докладніше
15 жовтня 11:53
Проведено комітетські слухання щодо реалізації державних програм з енергоефективності та виконання програм і проектів з енергозбереження та енергомодернізації багатоквартирних будинків. докладніше
13 жовтня 11:52
Большой разговор | Война против ДТЭК, звонок Коломойского и дорогой зеленый тариф. Интервью с Андреем Герусом посилання...
05 жовтня 15:07
13 жовтня 2020 року відбудуться Комітетські слухання. докладніше
01 жовтня 12:40
Інформаційне повідомлення. Засідання Комітету 30.09.2020 року. докладніше
12 вересня 2019, 09:51

Склад підкомітетів Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Голови та персональний склад підкомітетів

Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг


(затверджено на засіданні Комітету 10-11.09.2019 р., протокол №3)

 

1.     Підкомітет з питань сталого розвитку, стратегії та інвестиції.

1. Горобець Олександр Сергійович - Голова

2. Герус Андрій Михайлович

3. Жупанин Андрій Вікторович

4. Камельчук Юрій Олександрович

5. Кучеренко Олексій Юрійович

6. Шипайло Остап Ігорович

7. Юрченко Олександр Миколайович

 

2.     Підкомітет з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки.

1.     Шипайло Остап Ігорович - Голова

2.     Герус Андрій Михайлович

3.     Горобець Олександр Сергійович

4.     Жупанин Андрій Вікторович

5.     Кіт Андрій Богданович

6.     Мулик Роман Миронович

7.     Припутень Дмитро Сергійович

8.     Скороход Анна Костянтинівна

 

3.     Підкомітет питань електроенергетики та транспортування електроенергії.

1.     Мороз Володимир Вікторович - Голова

2.     Бондар Михайло Леонтійович

3.     Волинець Михайло Якович

4.     Герус Андрій Михайлович

5.     Гриб Вікторія Олександрівна

6.     Іоффе Юлій Якович

7.     Камельчук Юрій Олександрович

8.     Кісільов Ігор Петрович

9.     Кіт Андрій Богданович

10. Припутень Дмитро Сергійович

11. Скороход Анна Костянтинівна

12. Шаповалов Юрій Анатолійович

 

4.     Підкомітет з питань нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії, альтернативних видів палива.

1.     Кіт Андрій Богданович - Голова

2.     Бондар Михайло Леонтійович

3.     Герус Андрій Михайлович

4.     Гриб Вікторія Олександрівна

5.     Жупанин Андрій Вікторович

6.     Кісільов Ігор Петрович

7.     Кучеренко Олексій Юрійович

8.     Нагорняк Сергій Володимирович

9.     Скороход Анна Костянтинівна

10. Шаповалов Юрій Анатолійович

11. Шипайло Остап Ігорович

12. Юрченко Олександр Миколайович


5.     Підкомітет з питань енергозбереження та енергоефективності.

1.     Нагорняк Сергій Володимирович  - Голова

2.     Герус Андрій Михайлович

3.     Гриб Вікторія Олександрівна

4.     Жупанин Андрій Вікторович

5.     Камельчук Юрій Олександрович

6.     Кісільов Ігор Петрович

7.     Кучеренко Олексій Юрійович

8.     Скороход Анна Костянтинівна

9.     Шипайло Остап Ігорович

 

6.     Підкомітет з питань нафтової, нафтотранспортної галузі та нафтопродуктозабезпечення.

1.     Припутень Дмитро Сергійович - Голова

2.     Герус Андрій Михайлович

3.     Горобець Олександр Сергійович

4.     Жупанин Андрій Вікторович

5.     Кісільов Ігор Петрович

6.     Мулик Роман Миронович

7.     Семінський Олег Валерійович

8.     Скороход Анна Костянтинівна

9.     Шаповалов Юрій Анатолійович

10. Шипайло Остап Ігорович

 

7.     Підкомітет з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання.

1.     Жупанин Андрій Вікторович - Голова

2.     Герус Андрій Михайлович

3.     Горобець Олександр Сергійович

4.     Гриб Вікторія Олександрівна

5.     Кісільов Ігор Петрович

6.     Кіт Андрій Богданович

7.     Кучеренко Олексій Юрійович

8.     Мулик Роман Миронович

9.     Нагорняк Сергій Володимирович

10. Пивоваров Євген Павлович

11. Припутень Дмитро Сергійович

12. Семінський Олег Валерійович

13. Скороход Анна Костянтинівна

14. Шипайло Остап Ігорович

 

 

8.     Підкомітет з питань вугільної промисловості.

1.     Бондар Михайло Леонтійович - Голова

2.     Волинець Михайло Якович

3.     Герус Андрій Михайлович

4.     Горобець Олександр Сергійович

5.     Гриб Вікторія Олександрівна

6.     Іоффе Юлій Якович

7.     Камельчук Юрій Олександрович

8.     Кіт Андрій Богданович

9.     Мороз Володимир Вікторович

10. Мулик Роман Миронович

11. Припутень Дмитро Сергійович

12. Семінський Олег Валерійович

13. Скороход Анна Костянтинівна

14. Шипайло Остап Ігорович

 

9.     Підкомітет з питань поводження з побутовими відходами.

1.     Юрченко Олександр Миколайович - Голова

2.     Бондар Михайло Леонтійович

3.     Герус Андрій Михайлович

4.     Камельчук Юрій Олександрович

5.     Кучеренко Олексій Юрійович

6.     Скороход Анна Костянтинівна

7.     Шаповалов Юрій Анатолійович

 

10. Підкомітет з питань централізованого водопостачання, водовідведення, виробництва тепла та теплопостачання.

1.     Пивоваров Євген Павлович - Голова

2.     Бондар Михайло Леонтійович

3.     Герус Андрій Михайлович

4.     Гриб Вікторія Олександрівна

5.     Камельчук Юрій Олександрович

6.     Кучеренко Олексій Юрійович

7.     Нагорняк Сергій Володимирович

8.     Шаповалов Юрій Анатолійович

9.     Юрченко Олександр Миколайович


11. Підкомітет з питань взаємодії з державними органами влади та громадськістю.

1.     Волинець Михайло Якович  - Голова

2.     Герус Андрій Михайлович

3.     Іоффе Юлій Якович

4.     Камельчук Юрій Олександрович

5.     Кучеренко Олексій Юрійович

6.     Мороз Володимир Вікторович

7.     Юрченко Олександр Миколайович