11 вересня 16:01
Привітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості докладніше
10 вересня 10:59
Підсумки виїзного засідання Комітету на Київській ГЕC. докладніше
09 вересня 09:50
Онлайн трансляція виїзного засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Початок 09 вересня 2020 року о 15:00. посилання...
08 вересня 17:18
9 вересня Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг проведе виїзне засідання на Київській ГЕС. докладніше
03 вересня 09:40
Інформаційне повідомлення. Засідання Комітету 02.09.2020 р. докладніше
03 вересня 09:37
ЗВІТ про виконану роботу Комітетом Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг за період 3 сесії Верховної Ради України IX скликання (лютий - липень 2020 р.) посилання...
01 вересня 17:44
Прийнято Закон України «Про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про ринок електричної енергії» щодо постачання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного житлового будинку (№ 2098). докладніше
28 серпня 15:10
Привітання Голови Комітету Андрія Геруса з Днем шахтаря докладніше
03 вересня 2019, 15:31

Інформаційне повідомлення. Засідання Комітету 03.09.2019 року.

Під час засідання Комітету 3 вересня 2019 року народні депутати розглянули проект Закону про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії, №1084. Законопроект доповідала автор народний депутат Підласа Р.А.

За результатами обговорення народні депутати прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект у першому читанні та в цілому.

Депутати обговорили та затвердили пропозиції Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев?ятого скликання.

Також народні депутати прийняли рішення про створення одинадцяти  підкомітетів і обрали їх голів.

Так, згідно з рішенням Комітету створено наступні підкомітети:

1.     Підкомітет з питань сталого розвитку, стратегії та інвестиції.

Голова - Горобець Олександр Сергійович

2.     Підкомітет з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки.

Голова - Шипайло Остап Ігорович

3.     Підкомітет питань електроенергетики та транспортування електроенергії.

Голова - Мороз Володимир Вікторович

4.     Підкомітет з питань нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії, альтернативних видів палива.

Голова - Кіт Андрій Богданович

5.     Підкомітет з питань енергозбереження та енергоефективності.

Голова - Нагорняк Сергій Володимирович

6.     Підкомітет з питань нафтової, нафтотранспортної галузі та нафтопродуктозабезпечення.

Голова - Припутень Дмитро Сергійович

7.     Підкомітет з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання.

Голова - Жупанин Андрій Вікторович

8.     Підкомітет з питань вугільної промисловості.

Голова - Бондар Михайло Леонтійович

9.     Підкомітет з питань поводження з побутовими відходами.

Голова - Юрченко Олександр Миколайович

10. Підкомітет з питань централізованого водопостачання, водовідведення, виробництва тепла та теплопостачання.

Голова - Пивоваров Євген Павлович

11. Підкомітет з питань взаємодії з державними органами влади та громадськістю.

Голова - Волинець Михайло Якович