30 листопада 09:34
Результати засідання Комітету 27.11.2020 р. докладніше
27 листопада 09:44
Онлайн трансляція засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Початок 27 листопада 2020 року о 13:30. посилання...
26 листопада 16:15
Андрій Герус озвучив ТОП-3 пріоритети у сфері енергетики на 2021 рік докладніше
29 жовтня 16:13
Інформаційне повідомлення. Результати засідання Комітету 29.10.2020 р. докладніше
15 жовтня 11:53
Проведено комітетські слухання щодо реалізації державних програм з енергоефективності та виконання програм і проектів з енергозбереження та енергомодернізації багатоквартирних будинків. докладніше
13 жовтня 11:52
Большой разговор | Война против ДТЭК, звонок Коломойского и дорогой зеленый тариф. Интервью с Андреем Герусом посилання...
05 жовтня 15:07
13 жовтня 2020 року відбудуться Комітетські слухання. докладніше
01 жовтня 12:40
Інформаційне повідомлення. Засідання Комітету 30.09.2020 року. докладніше
09 липня 2020, 12:13

Пост-реліз Комітетських слухань на тему: «Використання природного газу в побуті: безпека, проблеми, шляхи вирішення» від 08.07.2020 року

 

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг провів слухання на тему: «Використання природного газу в побуті: безпека, проблеми, шляхи вирішення».

До участі долучилися народні депутати – члени Комітету, представники центральних органів виконавчої влади, керівники операторів ГРМ, представники профільних асоціацій та експерти.

 

Комітетські слухання відкрив Голова Комітету Андрій Герус, зазначивши, що питання безпечного використання природного газу в побуті є надзвичайно важливим і актуальним, адже за першу половину 2020 року було зафіксовано 35 аварій, в результаті яких постраждала 71 людина. Тому, ключовим завданням заходу є напрацювання пропозицій та ідей, які б можна було реалізувати на практиці.

 

Під час заходу було заслухано представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та керівників операторів ГРМ. Активну участь в обговоренні взяли народні депутати Олексій Кучеренко та Андрій Жупанин. Учасники представили своє бачення проблеми та причин виникнення аварій, пов'язаних із використанням природного газу в побуті. У своїх виступах доповідачі говорили про необхідність безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання, їх технічного обслуговування та відновлення.

 

Підсумовуючи результати слухань, представники Комітету зі свого боку висловили готовність вжити всіх необхідних заходів для посилення безпеки використання газу в побуті, натомість представники операторів ГРМ та центральних органів виконавчої влади пообіцяли надавати фахову допомогу в опрацюванні порушених питань.

 

За отриманою інформацією та пропозиціями від учасників буде сформовано проект рекомендацій комітетських слухань, який буде розглянутий на найближчому засіданні Комітету. Окремі положення проекту члени профільного Комітету, які були присутні на комітетських слуханнях, готові включити до відповідного законопроекту.