09 квітня 16:15
Комітет рекомендує Верховній Раді підтримати у другому читанні законопроект щодо сертифікації оператора системи передачі докладніше
09 квітня 10:06
Онлайн трансляція засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Початок 09 квітня 2021 року о 14:30. посилання...
07 квітня 13:05
Комітет висловлює співчуття з приводу смерті Кальченка М.В. докладніше
26 березня 12:42
ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЄКТУ! посилання...
23 березня 12:24
25 березня 2021 року відбудеться онлайн засідання спільного круглого столу докладніше
19 березня 14:35
Вітаємо працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом! докладніше
18 березня 17:02
Створено робочу групу з підготовки стратегії розвитку водневої енергетики та водневої інфраструктури України докладніше
15 березня 13:25
Комітет висловлює співчуття з приводу смерті Вдовенка В. Г. докладніше
23 березня 2021, 12:24

25 березня 2021 року відбудеться онлайн засідання спільного круглого столу

25 березня 2021 року відбудеться засідання спільного круглого столу Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг та USAID Проекту Енергетичної Безпеки на тему:

«Вплив скасування покладених спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку газу (ПСО) на сферу теплопостачання»

 

1 травня 2021 р. урядом планується скасування покладених спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу, в рамках яких здійснюється постачання газу теплопостачальним підприємствам.
Припинення дії ПСО щодо постачання газу ТКЕ є логічним та необхідним кроком для розвитку ринку природного газу. Але припинення дії ПСО також несе нові виклики та суттєві ризики для фінансового стану та операційної діяльності підприємств ТКЕ, що може мати значні негативні соціальні наслідки та дискредитувати реформу енергетичного сектору серед населення.
Як уникнути зазначених ризиків та які заходи необхідно здійснити для адаптації ТКЕ до роботи в умовах лібералізованого ринку є предметом обговорення в рамках круглого столу, організованого Комітетом Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг спільно з USAID Проектом Енергетичної Безпеки.
Учасниками круглого столу стануть народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз України», Асоціації міст України та інших профільних асоціацій, керівники теплопостачальних підприємств.
В рамках круглого столу планується розглянути зміни у регулюванні взаємовідносин щодо постачання природного газу теплопостачальним підприємствам після скасування ПСО та забезпечення ефективної діяльності теплопостачальних підприємств в умовах лібералізованого ринку газу.

Круглий стіл буде проведено з 12-ї до 14-ї години в режимі онлайн конференції.

Реєстрація на захід за посиланням: Форма