Шановні друзі!
На офіційному сайті Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної   політики та ядерної безпеки ви отримаєте повну та актуальну  інформацію про діяльність нашого Комітету -  розроблені  та прийняті законопроекти, законодавчі ініціативи, плани роботи Комітету та архівні матеріали. докладніше

Повідомлення

Перейти до розділу
12 жовтня 11:16
19 жовтня 2018 року відбудуться Комітетські слухання на тему: «Державний сектор вугільної промисловості на шляху до... Стратегічне бачення і бюджетний процес». докладніше
13 вересня 09:28
21 вересня 2018 року відбудуться Комітетські слухання на тему: «100 днів роботи оновленої НКРЕКП. Чи стала комісія більш професійна та незалежна». докладніше
10 вересня 11:02
12 вересня 2018 року у Комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки разом із представниками Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні буде проведено «круглий стіл» на тему: «Світовий досвід запровадження системи аукціонів із закупівлі електричної енергії». докладніше
19 жовтня 10:43
В.о. Голови Комітету О.Домбровський зустрівся з нашими стратегічними партнерами з Європейського банку реконструкції та розвитку і Представництва Європейської Комісії в Україні. докладніше
18 жовтня 14:18
Онлайн трансляція Комітетських слухань на тему: «Державний сектор вугільної промисловості на шляху до... Стратегічне бачення і бюджетний процес». 19 жовтня 2018 року початок о 14:00. посилання...
26 вересня 13:57
ПОСТ-РЕЛІЗ Комітетських слухань від 21 вересня 2018 року. докладніше
20 вересня 15:17
В.о. Голови Комітету О.Домбровський зустрівся зі старшим радником з регіональних питань Представництва Європейської Комісії у міжнародних організаціях паном Фаузі Бенсарсом. докладніше
13 вересня 15:58
USAID – стратегічний партнер України в енергетичних реформах. докладніше
13 вересня 15:11
Запровадження системи аукціонів дасть доступ українцям до дешевої та чистої енергії докладніше
11 вересня 14:21
Вивчення зарубіжного досвіду надзвичайно важливе для проведення ефективних реформ енергетики України докладніше
06 вересня 16:51
В України та Австрії - великий потенціал економічного співробітництва. докладніше
14 вересня 2016, 11:17

Члени Комітету


   


Домбровський Олександр Георгійович





Перший заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-26-72
Тел: (044) 255-26-61 (приймальня)
Факс: (044) 255-20-68
Ел. пошта: 

Dombrovskyi.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Бєлькова Ольга Валентинівна

 





Заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-23-21 (помічник)
Тел: (044) 255-35-86
Ел. пошта: 

Bielkova.Olha@rada.gov.ua

 


Онищенко Олександр Романович

 





Заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-28-05
Тел: (044) 255-22-91 (помічник)
Ел. пошта: 

Onyshchenko.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Войціцька Вікторія Михайлівна

 





Секретар Комітету


Тел: (044) 255-26-97
Тел: (044) 255-25-21
Ел. пошта: 

Voitsitska.Viktoriia@rada.gov.ua

 


Бандуров Володимир Володимирович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-81
Тел: (044) 255-29-05 (помічник)
Факс: (044) 255-29-05
Ел. пошта: 

Bandurov.Volodymyr@rada.gov.ua

 


Батенко Тарас Іванович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-55
Ел. пошта: 

batenko.taras@gmail.com
Ел. пошта: 

Batenko.Taras@rada.gov.ua

 


Бондар Михайло Леонтійович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-69
Тел: (044) 255-32-97 (помічник)
Ел. пошта: 

Bondar.Mykhailo@rada.gov.ua

 


Звягільський Юхим Леонідович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-87-31
Ел. пошта: 

Zviahilskyi.Yukhym@rada.gov.ua

 


Іоффе Юлій Якович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-87
Ел. пошта: 

Ioffe.Yulii@rada.gov.ua

 


Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-73
Ел. пошта: 

Katser-Buchkovska.Nataliia@rada.gov.ua

 


Клюєв Сергій Петрович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-75
Тел: (044) 255-25-95 (помічник)
Факс: (044) 255-25-95*
Ел. пошта: 

Kliuiev.Serhii@rada.gov.ua

 


Кононенко Ігор Віталійович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-96к
Тел: (044) 255-28-33
Тел: (044) 255-33-05 (помічник)
Тел: (044) 255-23-29 (помічник)
Ел. пошта: 

Kononenko.Ihor@rada.gov.ua

 


Ксенжук Олександр Степанович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-57
Тел: (044) 255-29-25 (помічник)
Ел. пошта: 

Ksenzhuk.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Лівік Олександр Петрович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-79
Тел: (044) 255-29-69 (помічник)
Ел. пошта: 

Livik.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Лопушанський Андрій Ярославович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-28-74
Факс: (044) 255-25-96*
Ел. пошта: 

Lopushanskyi.Andrii@rada.gov.ua

 


Мартовицький Артур Володимирович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-23
Факс: (044) 255-25-35
Ел. пошта: 

Martovytskyi.Artur@rada.gov.ua

 


Підлісецький Лев Теофілович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-45
Тел: (044) 255-25-45 (помічник)
Ел. пошта: 

Pidlisetskyi.Lev@rada.gov.ua

 


Рябчин Олексій Михайлович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-28-06
Тел: (044) 255-29-87 (помічник)
Ел. пошта: 

Ryabchyn.Oleksii@rada.gov.ua

 


Чижмарь Юрій Васильович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-52
Тел: (044) 255-39-65 (помічник)
Ел. пошта: 

Chyzhmar.Yurii@rada.gov.ua