Шановні друзі!
На офіційному сайті Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної   політики та ядерної безпеки ви отримаєте повну та актуальну  інформацію про діяльність нашого Комітету -  розроблені  та прийняті законопроекти, законодавчі ініціативи, плани роботи Комітету та архівні матеріали. докладніше

Повідомлення

Перейти до розділу
19 квітня 16:26
23 квітня 2018р. відбудеться засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. посилання...
17 квітня 11:59
19 квітня 2018 року відбудеться круглий стіл на тему: "Концепції впровадження конкурентних механізмів ціноутворення на електроенергію з ВДЕ". докладніше
10 квітня 14:53
13 квітня 2018р. відбудеться засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. посилання...
20 квітня 13:15
У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбувся круглий стіл, щодо Концепції впровадження конкурентних механізмів ціноутворення на електроенергію з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та поданих до неї пропозицій. докладніше
13 квітня 13:54
Запрошуються експерти для обговорення питання «Про створення в Україні мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів» докладніше
10 квітня 15:55
У Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбулась зустріч з Міністром енергетики Литовської Республіки. докладніше
04 квітня 16:08
Інформаційне повідомлення. Засідання Комітету 04.04.2018 року. докладніше
22 березня 17:55
Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки 21 березня 2018 року провів Комітетські слухання. докладніше
21 березня 09:05
Ніколи не йшлося про скасування “зеленого тарифу” – Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. докладніше
19 березня 08:53
Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки за сприяння Уряду Великобританії провів 2 березня 2018 року круглий стіл на тему «Запровадження RAB-тарифів в електроенергетиці: реформа чи перешкода». докладніше
16 березня 15:09
Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки провів круглий стіл на тему: «Впровадження конкурентних інструментів закупівлі «зеленої» енергії в Україні». докладніше
14 вересня 2016, 11:17

Члени Комітету


   


Домбровський Олександр Георгійович





Перший заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-26-72
Тел: (044) 255-26-61 (приймальня)
Факс: (044) 255-20-68
Ел. пошта: 

Dombrovskyi.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Бєлькова Ольга Валентинівна

 





Заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-23-21 (помічник)
Тел: (044) 255-35-86
Ел. пошта: 

Bielkova.Olha@rada.gov.ua

 


Онищенко Олександр Романович

 





Заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-28-05
Тел: (044) 255-22-91 (помічник)
Ел. пошта: 

Onyshchenko.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Войціцька Вікторія Михайлівна

 





Секретар Комітету


Тел: (044) 255-26-97
Тел: (044) 255-25-21
Ел. пошта: 

Voitsitska.Viktoriia@rada.gov.ua

 


Бандуров Володимир Володимирович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-81
Тел: (044) 255-29-05 (помічник)
Факс: (044) 255-29-05
Ел. пошта: 

Bandurov.Volodymyr@rada.gov.ua

 


Батенко Тарас Іванович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-55
Ел. пошта: 

batenko.taras@gmail.com
Ел. пошта: 

Batenko.Taras@rada.gov.ua

 


Бондар Михайло Леонтійович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-69
Тел: (044) 255-32-97 (помічник)
Ел. пошта: 

Bondar.Mykhailo@rada.gov.ua

 


Звягільський Юхим Леонідович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-87-31
Ел. пошта: 

Zviahilskyi.Yukhym@rada.gov.ua

 


Іоффе Юлій Якович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-87
Ел. пошта: 

Ioffe.Yulii@rada.gov.ua

 


Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-73
Ел. пошта: 

Katser-Buchkovska.Nataliia@rada.gov.ua

 


Клюєв Сергій Петрович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-75
Тел: (044) 255-25-95 (помічник)
Факс: (044) 255-25-95*
Ел. пошта: 

Kliuiev.Serhii@rada.gov.ua

 


Кононенко Ігор Віталійович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-96к
Тел: (044) 255-28-33
Тел: (044) 255-33-05 (помічник)
Тел: (044) 255-23-29 (помічник)
Ел. пошта: 

Kononenko.Ihor@rada.gov.ua

 


Ксенжук Олександр Степанович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-57
Тел: (044) 255-29-25 (помічник)
Ел. пошта: 

Ksenzhuk.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Лівік Олександр Петрович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-79
Тел: (044) 255-29-69 (помічник)
Ел. пошта: 

Livik.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Лопушанський Андрій Ярославович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-28-74
Факс: (044) 255-25-96*
Ел. пошта: 

Lopushanskyi.Andrii@rada.gov.ua

 


Мартовицький Артур Володимирович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-23
Факс: (044) 255-25-35
Ел. пошта: 

Martovytskyi.Artur@rada.gov.ua

 


Підлісецький Лев Теофілович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-45
Тел: (044) 255-25-45 (помічник)
Ел. пошта: 

Pidlisetskyi.Lev@rada.gov.ua

 


Рябчин Олексій Михайлович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-28-06
Тел: (044) 255-29-87 (помічник)
Ел. пошта: 

Ryabchyn.Oleksii@rada.gov.ua

 


Чижмарь Юрій Васильович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-52
Тел: (044) 255-39-65 (помічник)
Ел. пошта: 

Chyzhmar.Yurii@rada.gov.ua