Шановні друзі!
На офіційному сайті Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної   політики та ядерної безпеки ви отримаєте повну та актуальну  інформацію про діяльність нашого Комітету -  розроблені  та прийняті законопроекти, законодавчі ініціативи, плани роботи Комітету та архівні матеріали. докладніше

Повідомлення

Перейти до розділу
03 квітня 11:56
05 квітня 2019 року відбудеться засідання Міжвідомчої робочої групи з питань запровадження електро-акумулюючих систем та розробки механізму стимулювання їх будівництва та інтеграції у ОЕС. докладніше
19 березня 17:48
Інформація щодо проходження законопроекту реєстр. №8449-д. докладніше
14 березня 10:56
Публікація в Інтернет-виданні "Українська Правда" за авторством Першого заступника Голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Домбровського Олександра Георгійовича докладніше
04 червня 16:57
Засідання Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. докладніше
16 травня 09:47
Член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки народний депутат України Мартовицький А.В. провів прийом громадян. докладніше
02 квітня 15:30
В Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбулася робоча нарада з обговорення проблемних питань ринку електричної енергії. докладніше
28 лютого 17:23
Американські партнери підтримують реформи в енергетичному секторі України. докладніше
15 лютого 12:49
Конструктивна співпраця: у Комітеті відбулася зустріч із партнерами з Великої Британії докладніше
07 лютого 15:45
ПОСТ-РЕЛІЗ Круглого столу на тему: «Роздрібний ринок електричної енергії України: перший місяць функціонування, виклики, проблеми та шляхи їх подолання» докладніше
26 грудня 17:04
18 грудня 2018 року у Києві проходив Інвестиційний Форум Україна-ЄС з відновлюваної енергетики. докладніше
20 грудня 14:34
ПОСТ-РЕЛІЗ від 19 грудня 2018 року. «Стала енергетика та охорона довкілля: «зелений» порядок денний для України». докладніше
14 вересня 2016, 11:17

Члени Комітету


   


Домбровський Олександр Георгійович





Перший заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-26-72
Тел: (044) 255-26-61 (приймальня)
Факс: (044) 255-20-68
Ел. пошта: 

Dombrovskyi.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Бєлькова Ольга Валентинівна

 





Заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-23-21 (помічник)
Тел: (044) 255-35-86
Ел. пошта: 

Bielkova.Olha@rada.gov.ua

 


Онищенко Олександр Романович

 





Заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-28-05
Тел: (044) 255-22-91 (помічник)
Ел. пошта: 

Onyshchenko.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Войціцька Вікторія Михайлівна

 





Секретар Комітету


Тел: (044) 255-26-97
Тел: (044) 255-25-21
Ел. пошта: 

Voitsitska.Viktoriia@rada.gov.ua

 


Бандуров Володимир Володимирович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-81
Тел: (044) 255-29-05 (помічник)
Факс: (044) 255-29-05
Ел. пошта: 

Bandurov.Volodymyr@rada.gov.ua

 


Батенко Тарас Іванович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-55
Ел. пошта: 

batenko.taras@gmail.com
Ел. пошта: 

Batenko.Taras@rada.gov.ua

 


Бондар Михайло Леонтійович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-69
Тел: (044) 255-32-97 (помічник)
Ел. пошта: 

Bondar.Mykhailo@rada.gov.ua

 


Звягільський Юхим Леонідович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-87-31
Ел. пошта: 

Zviahilskyi.Yukhym@rada.gov.ua

 


Іоффе Юлій Якович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-87
Ел. пошта: 

Ioffe.Yulii@rada.gov.ua

 


Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-73
Ел. пошта: 

Katser-Buchkovska.Nataliia@rada.gov.ua

 


Клюєв Сергій Петрович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-75
Тел: (044) 255-25-95 (помічник)
Факс: (044) 255-25-95*
Ел. пошта: 

Kliuiev.Serhii@rada.gov.ua

 


Кононенко Ігор Віталійович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-96к
Тел: (044) 255-28-33
Тел: (044) 255-33-05 (помічник)
Тел: (044) 255-23-29 (помічник)
Ел. пошта: 

Kononenko.Ihor@rada.gov.ua

 


Ксенжук Олександр Степанович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-57
Тел: (044) 255-29-25 (помічник)
Ел. пошта: 

Ksenzhuk.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Лівік Олександр Петрович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-79
Тел: (044) 255-29-69 (помічник)
Ел. пошта: 

Livik.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Лопушанський Андрій Ярославович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-28-74
Факс: (044) 255-25-96*
Ел. пошта: 

Lopushanskyi.Andrii@rada.gov.ua

 


Мартовицький Артур Володимирович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-23
Факс: (044) 255-25-35
Ел. пошта: 

Martovytskyi.Artur@rada.gov.ua

 


Підлісецький Лев Теофілович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-45
Тел: (044) 255-25-45 (помічник)
Ел. пошта: 

Pidlisetskyi.Lev@rada.gov.ua

 


Рябчин Олексій Михайлович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-28-06
Тел: (044) 255-29-87 (помічник)
Ел. пошта: 

Ryabchyn.Oleksii@rada.gov.ua

 


Чижмарь Юрій Васильович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-52
Тел: (044) 255-39-65 (помічник)
Ел. пошта: 

Chyzhmar.Yurii@rada.gov.ua