Шановні друзі!
На офіційному сайті Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної   політики та ядерної безпеки ви отримаєте повну та актуальну  інформацію про діяльність нашого Комітету -  розроблені  та прийняті законопроекти, законодавчі ініціативи, плани роботи Комітету та архівні матеріали. докладніше

Повідомлення

Перейти до розділу
13 серпня 15:58
Інформаційне повідомлення щодо проведення засідань з обговорення ключових положень нової системи підтримки відновлювальної енергетики. докладніше
01 серпня 10:26
Запрошуємо до реєстрації та участі у засіданнях щодо опрацювання законопроектів стосовно запровадження нової системи підтримки відновлюваної енергетики(реєстр. №№ 8449, 8449-1, 8449-2, 8449-3, 8449-4, 8449-5, 8449-6, 8449-7), які відбудуться протягом серпня 2018р. докладніше
23 липня 12:24
25 липня 2018 року о 12.00 в Комітеті відбудеться Підготовче засідання робочої групи з опрацювання законопроектів щодо нової системи підтримки відновлюваної енергетики докладніше
13 серпня 13:24
Онлайн трансляція засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 14 серпня 2018 року. посилання...
09 серпня 10:09
В.о. Голови Комітету Олександр Домбровський зустрівся з представниками проекту USAID «Розвиток енергетичних ринків», що впроваджується Управлінням ООН з обслуговування проектів. докладніше
20 липня 15:28
Перший заступник Голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський та голова підкомітету з питань вугільної промисловості Михайло Бондар, ознайомилися з роботою вуглевидобувних держпідприємств та умовами праці шахтарів на Львівщині докладніше
16 липня 14:43
Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський та президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський представили в Європарламенті енергоміст «Україна – ЄС» та проект добудови ХАЕС докладніше
09 липня 13:50
5 липня 2018 року, у Львові відбувся Форум з питань відновлюваної енергетики. докладніше
04 липня 16:51
Інформаційне повідомлення. Засідання Комітету 04.07.2018 року. докладніше
02 липня 17:06
У Відні розпочав роботу 15th INPRO Dialogue Forum on Sustainable Supply Chains for Advanced Nuclear Power Systems. докладніше
23 червня 11:59
22 червня у приймальні Верховної Ради України провів особистий прийом громадян голова підкомітету Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайло Бондар докладніше
14 вересня 2016, 11:17

Члени Комітету


   


Домбровський Олександр Георгійович





Перший заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-26-72
Тел: (044) 255-26-61 (приймальня)
Факс: (044) 255-20-68
Ел. пошта: 

Dombrovskyi.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Бєлькова Ольга Валентинівна

 





Заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-23-21 (помічник)
Тел: (044) 255-35-86
Ел. пошта: 

Bielkova.Olha@rada.gov.ua

 


Онищенко Олександр Романович

 





Заступник голови Комітету


Тел: (044) 255-28-05
Тел: (044) 255-22-91 (помічник)
Ел. пошта: 

Onyshchenko.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Войціцька Вікторія Михайлівна

 





Секретар Комітету


Тел: (044) 255-26-97
Тел: (044) 255-25-21
Ел. пошта: 

Voitsitska.Viktoriia@rada.gov.ua

 


Бандуров Володимир Володимирович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-81
Тел: (044) 255-29-05 (помічник)
Факс: (044) 255-29-05
Ел. пошта: 

Bandurov.Volodymyr@rada.gov.ua

 


Батенко Тарас Іванович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-55
Ел. пошта: 

batenko.taras@gmail.com
Ел. пошта: 

Batenko.Taras@rada.gov.ua

 


Бондар Михайло Леонтійович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-69
Тел: (044) 255-32-97 (помічник)
Ел. пошта: 

Bondar.Mykhailo@rada.gov.ua

 


Звягільський Юхим Леонідович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-87-31
Ел. пошта: 

Zviahilskyi.Yukhym@rada.gov.ua

 


Іоффе Юлій Якович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-87
Ел. пошта: 

Ioffe.Yulii@rada.gov.ua

 


Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-73
Ел. пошта: 

Katser-Buchkovska.Nataliia@rada.gov.ua

 


Клюєв Сергій Петрович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-75
Тел: (044) 255-25-95 (помічник)
Факс: (044) 255-25-95*
Ел. пошта: 

Kliuiev.Serhii@rada.gov.ua

 


Кононенко Ігор Віталійович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-96к
Тел: (044) 255-28-33
Тел: (044) 255-33-05 (помічник)
Тел: (044) 255-23-29 (помічник)
Ел. пошта: 

Kononenko.Ihor@rada.gov.ua

 


Ксенжук Олександр Степанович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-57
Тел: (044) 255-29-25 (помічник)
Ел. пошта: 

Ksenzhuk.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Лівік Олександр Петрович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-79
Тел: (044) 255-29-69 (помічник)
Ел. пошта: 

Livik.Oleksandr@rada.gov.ua

 


Лопушанський Андрій Ярославович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-28-74
Факс: (044) 255-25-96*
Ел. пошта: 

Lopushanskyi.Andrii@rada.gov.ua

 


Мартовицький Артур Володимирович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-23
Факс: (044) 255-25-35
Ел. пошта: 

Martovytskyi.Artur@rada.gov.ua

 


Підлісецький Лев Теофілович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-45
Тел: (044) 255-25-45 (помічник)
Ел. пошта: 

Pidlisetskyi.Lev@rada.gov.ua

 


Рябчин Олексій Михайлович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-28-06
Тел: (044) 255-29-87 (помічник)
Ел. пошта: 

Ryabchyn.Oleksii@rada.gov.ua

 


Чижмарь Юрій Васильович

 





Член Комітету


Тел: (044) 255-26-52
Тел: (044) 255-39-65 (помічник)
Ел. пошта: 

Chyzhmar.Yurii@rada.gov.ua