17 вересня 11:40
Росія влаштувала цілеспрямований газовий шантаж Європі з метою запуску Північного потоку-2. докладніше
17 вересня 10:29
Онлайн трансляція засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. 17 вересня 2021 року початок о 12:00. посилання...
15 вересня 12:40
17 вересня 2021 року відбудеться обговорення поправок та пропозицій, викладених у порівняльній таблиці до проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії докладніше
10 вересня 16:38
Комітет вітає працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом! докладніше
10 вересня 11:06
На ринку електроенергії з’явився ціновий індикатив посилання...
09 вересня 15:54
Андрій Герус розповів, якими будуть тарифи цієї зими посилання...
09 вересня 13:47
Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроєкт щодо розвитку виробництва біометану докладніше
27 серпня 12:15
Шановні шахтарі та ветерани шахтарської праці! докладніше
27 серпня 2021, 12:15

Шановні шахтарі та ветерани шахтарської праці!

 

Від Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг вітаю вас з професійним святом – Днем шахтаря!

 Є певний символізм у тому, що після відзначення 30-ї річниці Незалежності України ми маємо нагоду сказати слова вдячності людям, які своїм професійним покликанням, самовідданою і мужньою працею забезпечують енергетичну безпеку нашої держави.

Ви обрали справою свого життя благородну місію – давати людям тепло і світло. Сьогоднішнє свято – це радість трудових успіхів, справжньої чоловічої дружби і щоденного подвигу. А ще – день пам‘яті тих, хто не повернувся із забою, кого досі оплакують матері, дружини і діти.

Дозвольте висловити Вам щиру подяку за вашу працьовитість, самовідданість та завзятість, за вашу героїчну шахтарську працю. Вугільна промисловість є ключовою складовою енергетичної галузі. Кожен, хто докладає зусиль до підвищення її ефективності, важливий для країни.

Бажаємо вам, шановні працівники вугільної промисловості, і вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, достатку. Мирного вам неба та безпечного трудового дня!

 

Голова Комітету з питань енергетики

та житлово-комунальних послуг,

Андрій Герус