Засідання Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Опубліковано 08 вересня 2016, о 15:46

 Комітет 

проект

проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

 Засідання Комітету з питань паливно-енергетичного

комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

_____________________________________________________________

15 червня 2016 року, 14.30

(вул.Липська 3, зал №3)

 

 

 

Комітет головний.

 

  1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення захисту громадян від необгрунтованого підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги), Тимошенко Ю.В., Соболєв С.В. 2832.

 

  1. Проект Закону про внесення змін до Розділу VІI Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про ринок природного газу" (щодо спрямування населенню природного газу вітчизняноговидобутку у повному обсязі), Тимошенко Ю.В., №3216.

 

  1. Проект Постанови про проведення перерахунку ціни на газ для населення, Ляшко О.В., Тимошенко Ю.В., Березюк О.Р., Галасюк В.В., №3747.

 

  1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поліпшення енергоефективності в освітленні), Недава О.А., Рябчин О.М., Бабак А.В., 3245.

 

  1. Проект Закону про особливості передачі в оренду приєднаних газорозподільних мереж з контрольною часткою державної та/чи комунальної власності, Лопушанський А.Я., Кужель О.В., №4263.

 

Комітет не головний.

 

  1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції). Бондар Л.М., реєстр. № 4744.

 

7. Різне.

 

Завідувач секретаріатом Комітету                                               О.Дудкін

Засідання Комітету від 15.06.2016 року не відбулося через відсутність кворуму

 

 

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку