Засідання Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Опубліковано 09 вересня 2016, о 15:46

 Комітет 

проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

 Засідання Комітету з питань паливно-енергетичного

комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

_____________________________________________________________

6 липня 2016 року, 14.30

(вул.Липська 3, зал №3)

 

 1. Про план роботи Комітету на 5-ту сесію.

 

 1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції). Бондар Л.М., реєстр. № 4744.

 

 1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення виконання міжнародних зобов'язань України в частині безпеки експлуатації атомних електростанцій,Домбровський О.Г. та інші, реєстр. №4839.

 

 1.  Проект Закону про розкриття інформації у видобувних галузях, Бєлькова О.В., Домбровський О.Г., Кацер-Бучковська Н.В., Рябчин О.М., Єднак О.В., Рибак О.П., реєстр. №4840.

 

 1.  Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо їх приведення у відповідність з Законом України "Про ринок природного газу"), Бєлькова О.В., Домбровський О.Г., Войціцька В.М., реєстр. 4868.

 

 1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення захисту громадян від необгрунтованого підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги), Тимошенко Ю.В., Соболєв С.В.реєстр.  2832.

 

 1. Проект Закону про внесення змін до Розділу VІI Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про ринок природного газу" (щодо спрямування населенню природного газу вітчизняноговидобутку у повному обсязі), Тимошенко Ю.В., реєстр. 3216.

 

 1. Проект Постанови про проведення перерахунку ціни на газ для населення, Ляшко О.В., Тимошенко Ю.В., Березюк О.Р., Галасюк В.В., реєстр. №3747.

 

 1. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо поліпшення енергоефективності в освітленні), Недава О.А., Рябчин О.М., Бабак А.В., реєстр. №3245.

 

 1. Проект Постанови про виконання заходів щодо енергоефективності та енергозбереження для потреб населення, Лабазюк С.П., Люшняк М.В., Мельничук С.П., Фурсін І.Г., реєстр. № 4444.

 

11-13 (пов'язані законопроекти)

 

 1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання використання побутових відходів як альтернативного джерела енергії, Домбровський О.Г., Кононенко І.В.,Войціцька В.М., Чижмарь Ю.В. та інші, реєстр. №4835.

 

12. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування розміщення побутових відходів), Южаніна Н.П., Домбровський О.Г.,Крулько І.І. та інші, реєстр. №4836.

 

13. Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо використання деяких видів екологічного податку), Крулько І.І., Домбровський О.Г. та інші,реєстр. №4837.

 

        

 

 

 

Завідувач секретаріатом Комітету                                               О.Дудкін

 

 

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку