12 серпня 09:24
Які альтернативи російському газу має Європа, якщо рф зупинить транзит докладніше
10 серпня 17:01
Скільки нафти Європейський Союз імпортує з росії? докладніше
09 серпня 17:39
США та ЄС закликають росію припинити усі військові операції навколо ядерних об'єктів в Україні докладніше
08 серпня 14:36
Країни ЄС зобов’язались скоротити попит на газ на 15% вже цієї зими докладніше
05 серпня 15:16
росія використовує ЗАЕС як щит від військових операцій ЗСУ - Американське ядерне товариство докладніше
04 серпня 16:11
Країна готується до опалювального сезону, але є труднощі з підготовкою в регіонах, де йдуть бойові дії – Андрій Герус [відео] докладніше
03 серпня 16:08
Олаф Шольц: кремль не має підстав для скорочення постачання газу до Європи, це спекуляція з метою зняття санкцій докладніше
02 серпня 17:09
У енергетичній кризі Європи винна росія, яка використовує енергоресурси як зброю – Жозеп Боррель докладніше
01 грудня 2021, 10:23

Не можна шантажувати владу дефіцитом електроенергії для населення - Андрій Герус

«Представники компаній, які відстоюють інтереси олігархів, мають розуміти де є дискусія, де є претензії, а де є червоні лінії, які не можна перетинати. Як на мене, це потрібно чітко розуміти. Не хотілось би, щоб елементом війни був штучний дефіцит електроенергії та ризик віялових відключень світла», - заявив Голова Комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус в інтерв’ю 24 Каналу.

Приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія має дотримуватись законодавства і ліцензійних умов при будь-якій владі. Зокрема, ліцензійні умови передбачають дотримання гарантованих запасів вугілля на складах ТЕС, однак компанією цього не було здійснено.

«У будь-якому разі деолігархізація це правильна політика, про неї заявлять усі президенти та політики, нас підтримують іноземні партнери, тому однозначно її потрібно проводити», - прокоментував Андрій Герус.

За його словами, коли бізнес потребує все нових політичних рішень, адміністративних втручань та додаткової монополії з метою збільшення прибутку, тоді з таким бізнесом у влади виникають проблеми і складні відносини.