05 липня 16:24
Україна має імплементувати енергетичне законодавство ЄС та орієнтуватись на європейський зелений курс – Андрій Герус докладніше
04 липня 09:41
Лідери країн Великої сімки домовились зменшити ціну на російську нафту докладніше
01 липня 13:13
Україна почала експорт електроенергії до ЄС, в перспективі це принесе до держбюджету десятки мільярдів гривень [відео] докладніше
30 червня 14:46
Нафтова інфраструктура України змогла адаптуватися до умов війни – Андрій Герус [відео] докладніше
29 червня 13:38
Зупинити транзит російського газу можливо лише спільним рішенням з ЄС – Андрій Герус [відео] докладніше
28 червня 18:43
Андрій Герус: Якщо ти їдеш за кермом один - вважай, що ти підвозиш путіна. Головні тези брифінгу Голови Комітету [відео] докладніше
27 червня 15:04
Андрій Герус: Україна має джерела газу для проходження опалювального сезону докладніше
24 червня 13:30
Практичні вигоди для енергетики України від європейської інтеграції докладніше
22 червня 2022, 14:24

ЄС у рамках сьомого пакета санкцій обговорить обмеження на російський газ

Європейський Союз продовжує санкційний тиск на росію. У рамках наступного пакету санкцій, лідери країн – членів ЄС можуть запровадити обмеження на імпорт російського газу.

 

Обмеження або скорочення імпорту газу з росії на даний момент вважається чутливою темою, враховуючи залежність ЄС від російського газу, повідомило Reuters з посиланням на джерело серед європейських дипломатів.

 

Але за словами дипломатів, близько третини урядів ЄС, переважно північних і східних країн, хочуть, щоб Єврокомісія розпочала роботу над сьомим пакетом санкцій, який враховує ембарго на російський газ.

 

Нагадаємо, що одразу після затвердження шостого пакету, Польща запропонувала у сьомому ввести обмеження на російський газ.

 

В своєму останньому відеозверненні Президент України Володимир Зеленський заявив, що вважає, що енергетичний тиск агресора є аргументом для прийняття сьомого пакету санкцій ЄС проти РФ. 

 

«В усіх переговорах незмінно наголошую - сьомий пакет санкцій Європейського Союзу потрібен якнайшвидше. Росія має відчувати постійне посилення тиску за війну і за свою агресивну антиєвропейську політику. Чергові погрози Литві, чергова хвиля енергетичного тиску, чергові порції брехні російських посадовців щодо продовольчої кризи, все це аргументи, щоб погодити сьомий пакет санкцій», - сказав Президент.