10 серпня 17:01
Скільки нафти Європейський Союз імпортує з росії? докладніше
09 серпня 17:39
США та ЄС закликають росію припинити усі військові операції навколо ядерних об'єктів в Україні докладніше
08 серпня 14:36
Країни ЄС зобов’язались скоротити попит на газ на 15% вже цієї зими докладніше
05 серпня 15:16
росія використовує ЗАЕС як щит від військових операцій ЗСУ - Американське ядерне товариство докладніше
04 серпня 16:11
Країна готується до опалювального сезону, але є труднощі з підготовкою в регіонах, де йдуть бойові дії – Андрій Герус [відео] докладніше
03 серпня 16:08
Олаф Шольц: кремль не має підстав для скорочення постачання газу до Європи, це спекуляція з метою зняття санкцій докладніше
02 серпня 17:09
У енергетичній кризі Європи винна росія, яка використовує енергоресурси як зброю – Жозеп Боррель докладніше
01 серпня 14:10
В Євросоюзі від сьогодні діє ембарго на імпорт російського вугілля докладніше
27 липня 2022, 16:25

Примусове стягнення боргів населення за компослуги під час війни заборонено

Верховна Рада у другому читанні підтримала законопроєкт №7531, який передбачає заборону на примусове стягнення боргів населення за комунальні послуги під час війни.

 

"Ми розуміємо, що частина людей опинилися у скрутному фінансовому становищі, частина виїхали, хтось втратив роботу, тому держава підтримує своїх громадян у надскладні часи повномасштабного вторгнення росії до України", - зазначив голова енергетичного комітету Андрій Герус.

 

Він зауважив, що раніше аналогічна норма стосувалось підприємств оборонно-промислового комплексу, органів військового управління, військових частин, вишів, установ та організацій ЗСУ.

 

Відтепер заборона стосується і фізичних осіб в територіальних громадах, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають чи перебували у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). А також ситуацій, коли стягнення за житлово-комунальні послуги здійснюється стосовно нерухомого майна, яке є місцем постійного проживання такої фізичної особи і було знищено або пошкоджено внаслідок воєнних (бойових) дій.