29 вересня 14:09
Чи будуть підійматись тарифи на комунальні послуги? Відповідь Олексія Кучеренка та Андрія Геруса докладніше
28 вересня 10:18
Робоча група Комітету розглянула результати дослідження британської політики з енергоефективності посилання...
26 вересня 15:32
Комітет провів слухання щодо впровадження Україною Четвертого Енергопакету ЄС докладніше
21 вересня 09:51
25 вересня | 12:00 – 15:00 | Комітетські слухання на тему: «Впровадження Україною Четвертого Енергопакету ЄС «Чиста енергія для усіх європейців» докладніше
19 вересня 14:40
Проект порівняльної таблиці до проекту Закону України Реєстраційний № 9024-д про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів посилання...
19 вересня 13:37
Комітет провів спільне засідання з профільним комітетом Європарламенту докладніше
18 вересня 19:19
МАТЕРІАЛИ ВОРКШОПУ «Як встановити СЕС на об’єкті соціальної інфраструктури: технічні та економічні особливості». докладніше
18 вересня 13:00
Результати наради щодо ситуації з припиненням газопостачання багатоквартирним будинкам через непроведення технічного обслуговування будинкових мереж. докладніше
11 вересня 2023, 15:47

18 вересня, 11:00 – 16:00 Воркшоп «Як встановити СЕС на об’єкті соціальної інфраструктури: технічні та економічні особливості».

 

З великою ймовірністю з настанням ОЗП 2023/2024 росія посилить ракетні удари по нашій енергетичній інфраструктурі. Однак об'єкти соціальної інфраструктури, а саме лікарні, водоканали, підприємства теплокомуненерго, не мають відчувати проблем з електропостачанням, адже це створює труднощі у наданні медичної допомоги, водопостачанні та теплопостачанні міста.

 

Більше того, встановлення нових міні-електростанцій має сьогодні бути одним із основних пріоритетів у державі. Адже наявність електроенергії – це критичний фактор національної економіки, а саме функціонуюча економіка забезпечує робочі місця, а також податки у державний та місцеві бюджети. Саме забезпечена енергоресурсами працююча економіка дозволяє акумулювати ресурси для військових потреб країни, як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективі. Об’єкт, який забезпечує себе енергією і ще й видає електроенергію у мережу, має суттєво нижчі ризики зупинки роботи і допомагає енергетичній системі загалом.

 

На думку Голови Комітету, введення в експлуатацію великої кількості малої генерації - довготривалий процес, але його варто вже зараз активно впроваджувати, щоб мати меншу залежність від основних, великих об’єктів енергосистеми. Починати можна вже, адже є всі для цього умови.

 

Щоб дізнатись, які саме існують умови і як ними скористатись – ставайте учасником нашого воркшопу.

 

18 вересня 2023 року, з 11:00 до 16:00 Комітет у співпраці з Міжнародною організацією з міграції, ГО «Екоклуб» та БО «Фонд «Енергетична Дія для України», за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління», проводитиме воркшоп щодо реалізації проектів розподіленої генерації з ВДЕ, їх технічних особливостей та можливостей фінансування.

 

Запрошуємо місцевих голів та депутатів місцевих рад, представників установ, які мають встановлені СЕС або планують їх встановлювати.

 

Серед доповідачів будуть: представники Міненерго, МОЗ, технічні представники установ, які мають реалізовані проекти, НКРЕКП та міжнародні та українські організації, які займаються реалізацією проектів забезпечення об'єктів соціальної інфраструктури установками генерації електричної енергії.

 

Модератором воркшопу буде Голова Комітету Андрій Герус.

 

План заходу:

- Вступне слово Голови Комітету, заступника Міністра енергетики, радника Міністра охорони здоров’я.

- Презентація реалізованих проектів.

- Можливості фінансування проектів з розвитку розподіленої генерації електроенергії на місцях.

- Необхідна документація по встановленню сонячних електростанцій для об’єкту.

- Практичні кейси реалізації.

- Економічний ефект від роботи генеруючої установки та додаткові преференції.

 

Детальна програма буде поширена перед початком заходу.

 

Тривалість воркшопу: до 5 годин з перервою.

 

Посилання для участі: https://t.ly/FPuNO, пароль: 230916 (перед підключенням міститься коротка форма реєстрації)