Метою візиту стало ознайомлення зі станом виконання відновлювальних робіт після пошкодження обладнання ракетними обстрілами та підготовка станцій до опалювально-зимового періоду..

Під час огляду станції було проведено нараду із керівниками структурних підрозділів та представниками підрядних організацій, які безпосередньо займаються виконанням відновлювальних робіт. Було обговорено актуальні питання, що виникають під час відновлення пошкодженого обладнання, реконструкції, капітальних й поточних ремонтів на станціях, й динаміку укладання договорів із закупівель та надання послуг для філій.

Сергій Нагорняк наголосив на важливості працювати над покращенням рівня енергетичної безпеки країни та подякував гідроенергетикам за важливу щоденну роботу: «Сьогодні Укргідроенерго відіграє дуже важливу роль в енергетиці нашої країни. Ворог постійно атакує обʼєкти компанії, проте злагоджений колектив проводить потужну роботу над відновленням пошкоджених обʼєктів. Сьогодні в Києві електроенергії може не бути й півдоби, і ми розуміємо що в таких умовах маємо робити все можливе для відновлення енергетичної інфраструктури. Нині всі державні інституції повинні злагоджено працювати над покращенням рівня енергетичної безпеки країни. Ми готуємося до можливо, найскладнішої зими в нашій історії і робимо все можливе для зменшення дефіциту електроенергії».

«Готуючись до наступної зими, ми повинні докласти максимум зусиль задля ліквідації руйнувань і відновлення обладнання й устаткування. В цій складній ситуації від нас необхідні швидкі і скоординовані заходи для реагування на надзвичайну ситуацію. Попри всі випробування війною, ми продовжуємо забезпечувати енергетичну систему України балансуючими потужностями та докладаємо максимум зусиль для відновлення втрачених потужностей. Дякую всім за віддану працю, професіоналізм та незламність. Вірю, що разом ми вистоїмо та реалізуємо заплановане», — наголосив генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“Новини”

18 липня 2024 12:03
18 липня 2024 11:54
17 липня 2024 11:57
16 липня 2024 16:13
Звернення Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг до парламентів та урядів держав світу, міжнародних організацій, енергетичних компаній країн Східної Європи щодо надання термінової допомоги Україні обладнанням для відновлення енергетичної інфраструктури, об'єктів гідро- та теплогенерації, пошкоджених внаслідок російського ракетного терору, поновлення стійкості та керованості енергосистеми в осінньо-зимовий період 2024-2025 років (ENGLISH VERSION)
09 липня 2024 15:57
01 липня 2024 12:03
28 червня 2024 14:59
24 червня 2024 17:22
24 червня 2024 16:57
24 червня 2024 10:47