Дослідження практики застосування та ефективності законодавства щодо платіжних документів (квитанцій); вимог до екодизайну та енергетичного маркування продукції

30 січня 2023, 13:31

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності окремих норм Закону України «Про енергетичну ефективність» (21.10.2021, № 1818-IX) (далі – Закон).

Метою даного аналізу є дослідження ефективності норм, направлених на спонукання громадян до зміни звичок зі споживання енергії шляхом встановлення вимог до платіжних документів (квитанцій) та до виробництва та маркування енергоспоживчої продукції. Опитування проводиться серед населення України.

На підставі отриманої інформації, у разі виявлення неефективності чи недостатньості запроваджених заходів, Комітет буде ініціювати внесення змін до законодавства або пропонуватиме додаткові інструменти політики для впровадження енергоефективних заходів населенням.

 

Долучайтеся до цієї ініціативи Комітету. Відповідаючи на питання, ви отримуєте можливість поділитися своїм досвідом, висловити свою думку та допомогти Комітету краще з’ясувати яким чином позначилися передбачені Законом норми на політиці в сфері підвищення енергетичної ефективності.

 

Взяти участь в опитуванні та сприяти долученню до опитування осіб та організацій за посиланням: https://forms.gle/bKPJDK2823d3sTfd9.

 

 

Прохання заповнити вказану форму до 31 січня 2023 року.