Дослідження практики застосування та ефективності законодавства щодо запровадження систем енергетичного менеджменту

30 січня 2023, 13:31

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності окремих норм Закону України «Про енергетичну ефективність» (21.10.2021, № 1818-IX) (далі – Закон).

Метою даного аналізу є дослідження ефективності організації запровадження систем енергетичного менеджменту (далі – СЕМ) органами місцевого самоврядування, а також результативності досягнення цілей політки, енергетичних планів та завдань. Опитування проводиться серед працівників органів місцевого самоврядування.

На підставі висновків, у разі виявлення неефективності чи недостатньої ефективності запроваджених заходів, Комітет буде ініціювати внесення змін до законодавства або пропонуватиме додаткові заходи щодо посилення підтримки територіальних громад в напрямку розбудови СЕМ.

 

Долучайтеся до цієї ініціативи Комітету. Відповідаючи на питання ви отримуєте можливість поділитися своїм досвідом, висловити свою експертну думку та допомогти Комітету краще з’ясувати яким чином позначилися передбачені Законом норми на політиці в сфері підвищення енергетичної ефективності.

 

Взяти участь в опитуванні та сприяти долученню до опитування осіб та організацій за посиланням: https://forms.gle/cuEXg51pGKnwHimG8.

 

 

Прохання заповнити вказану форму до 31 січня 2023 року.