Скільки б ракетних атак на енергетичні об’єкти не було – зруйнувати енергосистему України російським окупантам не вдається – Андрій Герус

17 січня 2023, 19:15

В енергосистемі зберігається дефіцит генерації електричної енергії, а в деяких регіонах ситуація ускладняється пошкодженням ліній електропередач. Наразі проходить заживлення по резервним схемам та ремонтуються об’єкти генерації. 

«Ми бачимо, що скільки б ракетних атак на об’єкти енергетичної інфраструктури не було – зруйнувати енергосистему України російським окупантам не вдається. Українці тримаються, знаходять альтернативні джерела електроенергії. В цілому, ситуація не настільки погана, як того хотів путін і російська федерація», - заявив Голова Комітету
з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус в ефірі ESPRESO.TV.

Енергетики, за словами Голови Комітету, працюють, і є можливість того, що цього тижня ситуація з енергопостачанням покращиться, і години відключення будуть коротшими.

За повідомленням Укренерго, 14 жовтня цілями атаки терористів були об'єкти генерації, а саме блоки теплових електростанцій (ТЕС) та високовольтні магістральні мережі по всій Україні. Були влучання в 5 областях: Київській, Івано-Франківській, Вінницькій, Львівській та Харківській.