29 вересня 14:09
Чи будуть підійматись тарифи на комунальні послуги? Відповідь Олексія Кучеренка та Андрія Геруса докладніше
28 вересня 10:18
Робоча група Комітету розглянула результати дослідження британської політики з енергоефективності посилання...
26 вересня 15:32
Комітет провів слухання щодо впровадження Україною Четвертого Енергопакету ЄС докладніше
21 вересня 09:51
25 вересня | 12:00 – 15:00 | Комітетські слухання на тему: «Впровадження Україною Четвертого Енергопакету ЄС «Чиста енергія для усіх європейців» докладніше
19 вересня 14:40
Проект порівняльної таблиці до проекту Закону України Реєстраційний № 9024-д про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів посилання...
19 вересня 13:37
Комітет провів спільне засідання з профільним комітетом Європарламенту докладніше
18 вересня 19:19
МАТЕРІАЛИ ВОРКШОПУ «Як встановити СЕС на об’єкті соціальної інфраструктури: технічні та економічні особливості». докладніше
18 вересня 13:00
Результати наради щодо ситуації з припиненням газопостачання багатоквартирним будинкам через непроведення технічного обслуговування будинкових мереж. докладніше
24 грудня 2022, 10:57

Ситуація з електропостачанням в Києві та області близька до стабілізації – Андрій Герус

У Києві та Київській області ситуація з електропостачанням складна, але вона краще, ніж три дні тому, коли була завдана дев’ята масована ракетна атака рф об’єктів енергетичної інфраструктури.

 

«Станом на сьогодні немає споживачів, які б сиділи декілька днів без електроенергії. Ситуація в Києві та області покращується і вона близька до повернення графіків планових відключень», - повідомив Голова Комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус в ефірі телемарафону «Єдині новини».

 

Наразі в регіоні застосовані екстрені відключення. Графіки відключень тимчасово не працюють, поки ситуацію не буде стабілізовано.

 

Також Андрій Герус зазначив, що на вихідних ситуація може поліпшитись і тривалість відключень електроенергії буде меншою.

 

За інформацією Голови Комітету, на сьогодні складною ситуація з електропостачанням залишається в Києві та області, а також в прифронтових містах України.

 

«Дефіцит генерації електричної енергії залишається по всій Україні, але в Києві та області, прифронтових містах, окрім дефіциту генерації, накладається проблема з пошкодженням електричних мереж.