Ситуація з електропостачанням в Києві та області близька до стабілізації – Андрій Герус

24 грудня 2022, 10:57

У Києві та Київській області ситуація з електропостачанням складна, але вона краще, ніж три дні тому, коли була завдана дев’ята масована ракетна атака рф об’єктів енергетичної інфраструктури.

 

«Станом на сьогодні немає споживачів, які б сиділи декілька днів без електроенергії. Ситуація в Києві та області покращується і вона близька до повернення графіків планових відключень», - повідомив Голова Комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус в ефірі телемарафону «Єдині новини».

 

Наразі в регіоні застосовані екстрені відключення. Графіки відключень тимчасово не працюють, поки ситуацію не буде стабілізовано.

 

Також Андрій Герус зазначив, що на вихідних ситуація може поліпшитись і тривалість відключень електроенергії буде меншою.

 

За інформацією Голови Комітету, на сьогодні складною ситуація з електропостачанням залишається в Києві та області, а також в прифронтових містах України.

 

«Дефіцит генерації електричної енергії залишається по всій Україні, але в Києві та області, прифронтових містах, окрім дефіциту генерації, накладається проблема з пошкодженням електричних мереж.