Головна > Документи > Засідання Комітету
29 вересня 14:09
Чи будуть підійматись тарифи на комунальні послуги? Відповідь Олексія Кучеренка та Андрія Геруса докладніше
28 вересня 10:18
Робоча група Комітету розглянула результати дослідження британської політики з енергоефективності посилання...
26 вересня 15:32
Комітет провів слухання щодо впровадження Україною Четвертого Енергопакету ЄС докладніше
21 вересня 09:51
25 вересня | 12:00 – 15:00 | Комітетські слухання на тему: «Впровадження Україною Четвертого Енергопакету ЄС «Чиста енергія для усіх європейців» докладніше
19 вересня 14:40
Проект порівняльної таблиці до проекту Закону України Реєстраційний № 9024-д про мінімальні запаси нафти та нафтопродуктів посилання...
19 вересня 13:37
Комітет провів спільне засідання з профільним комітетом Європарламенту докладніше
18 вересня 19:19
МАТЕРІАЛИ ВОРКШОПУ «Як встановити СЕС на об’єкті соціальної інфраструктури: технічні та економічні особливості». докладніше
18 вересня 13:00
Результати наради щодо ситуації з припиненням газопостачання багатоквартирним будинкам через непроведення технічного обслуговування будинкових мереж. докладніше
08 березня 2023, 12:41

Засідання Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг

 

Проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

засідання Комітету з питань

енергетики та житлово-комунальних послуг в режимі відеоконференції

10 березня 2023 р., початок о 12.00

Комітет неголовний.

1.                 Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до парламентів усіх іноземних держав, Європейського парламенту та Міжнародного агентства з атомної енергії щодо накладення санкцій на російську державну корпорацію з атомної енергії «Росатом» та запровадження заходів для зменшення співпраці з Російською Федерацією в сфері ядерної енергетики, Совсун І.Р., Гриб В.О., Герус А.М., Камельчук Ю.О. та інші, №9060.

Комітет головний.

2.                 Про звернення Комітету до Парламентів Естонії, Латвії, Литви щодо необхідності відмови від імпорту російського скрапленого нафтового газу.

3.                 Про зняття з розгляду проекту Закону про особливості утворення акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", №7650, КМУ.

 

Інші законопроекти, з розгляду яких Комітет визначено неголовним.

 

4.     Проект Закону про ратифікацію Листа про внесення змін № 4 до Фінансової угоди (Проект будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС - Київська) між Україною та Європейським інвестиційним банком, Президент України, №0188.

5.     Проект Закону про статус ветеранів та членів сімей загиблих (померлих) Захисників України та ветеранів, Василенко Л.В., Совсун І.Р. та інші №3407.

6.     Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питань державного енергетичного нагляду (контролю), Камельчук Ю.О., №4322.

7.     Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо стимулювання розвитку нафтогазовидобувної галузі, Жупанин А.В. та інші, №4344.

8.     Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту людини від впливу іонізуючого випромінювання, КМУ, реєстр.№8223.

9.     Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо невідкладних заходів посилення спроможностей із кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об'єктів критичної інформаційної інфраструктури, Федієнко О.П., Камельчук Ю.О., Костюх А.В., Горобець О.С. та інші, №8087.

 

10. Різне.